comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in kalemi kırıldı mı?

21 Şubat 2017, Salı 14:46
Fatih Terim'in kalemi kırıldı mı?

Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz TV'de söylediği sözlerle Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'i kastettiği iddia edildi. Akıllara "Terim'in kalemi kırıldı mı?" sorusu geldi.

FutbolArena - Beyaz Tv yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, isim vermedi ama “kimi kastettiğimi siz anladınız” diyerek Fatih Terim'i Tudor konusunda ağır dille eleştirdi.

Kütahyalı, isim vermeden Terim'in basındaki “köpekleri” aracılığıyla Tudor aleyhine çalışacağını, başarısız olduğu algısı yaratacağını iddia etti. Hatta “vampir” dedi.

Şimdi ne var bunda? Rasim Ozan Kütahyalı'nın dilinin kemiği yok der diyebilirsiniz. 

Biraz daha açalım…

Kütahyalı aynı programda isim vermeden “kim olduğunu anladınız” dediği kişi için “O adamların devri geçti. Geçti geçiyor. Hainlikleri de çıkıyor yavaş yavaş başka konularda. Başka yerler bağlamında görüyorlar hainlikleri. Ne demek istediğimi herkes anladı. Vampirlerin sonu yakındır” da dedi. Merak edilen bir başka konuysa Rasim Ozan'ın vurguladığı "hainlik."

"Hainlikleri de çıkıyor yavaş yavaş başka konularda?"

Rasim Ozan'ın isim vermeden ısrarla “Galatasaray'ı tapulu malı gördüğü için başka bir yerde olsa bile eli orada olsun istiyor. Başka biri başarılı olsun istemiyor. Ne demek istediğimi herkes anladı” derken kulislerde Rasim Ozan'ın Kütahyalı'nın Terim'i kastettiği iddia edildi.

Bu açıklamaların ardından Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kalemi kırıldı mı? diye sormamızın nedeniyse sadece Rasim Ozan Kütahyalı'nın “o adamların devri geçti. Geçti geçiyor. Hainlikleri de çıkıyor yavaş yavaş başka konularda. Başka yerler bağlamında görüyorlar hainlikleri. Ne demek istediğimi herkes anladı. Vampirlerin sonu yakındır” değil. 

Bu sözleri nerede söylediği. 

Rasim Ozan Kütahyalı bu sözleri nerede söyledi? Beyaz TV'de. 

Kamuoyunda Beyaz TV, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in biliniyor. Küçük oğlu Osman Gökçek kanalın başında. Büyük oğlu Ahmet Gökçek, TFF Yönetimi'nde.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)