comScore

Fatih Terim'den Oğuz Çetin'e sert gönderme

12 Kasım 2016, Cumartesi 23:14
Fatih Terim'den Oğuz Çetin'e sert gönderme

Fatih Terim, isim vermeden eski yardımcısı Oğuz Çetin'e göndermelerde bulundu.

FutbolArena - 2018 Dünya Kupası Elemeleri grup etabı 4. maçında A Milli Takımı seyircisi karşısında Kosova'yı 2-0 mağlup etti.

Arda Turan, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'ı EURO 2016'dan bu yana ilk kez kadroya alan Fatih Terim, Kosova maçı sonrası basın mensuplarına konuştu.
OĞUZ ÇETİN'İ HEDEF ALDI

İsim vermeden eski yardımcısı Oğuz Çetin'in geçtiğimiz günlerdeki açıklamalarına gönderme yapan Fatih Terim, "Sizin hiç ihanete uğradığınızı hissettiğiniz oldu mu? Benim yanımda bırakın ağzını, düğmesini açamayanlar babayiğit olmuşlar." açıklamasını yaptı.

Oğuz Çetin geçtiğimiz günlerde 'futboo.com' adlı internet sitesinde 'Türkiye Futbolunu Kaosa Sürükleme Direktörü' başlığıyla Fatih Terim'i yaylım ateşine tuttuğu bir yazı kaleme almıştı.

İşte o yazı:

"Türkiye Futbolunu Kaosa Sürükleme Direktörü", traji-komik uygulamalarına , istikrarlı bir şekilde devam ediyor!
Hiçbir şekilde bir dediği, diğerini tutmayan bir tutum içinde... Tezatlar içinde, herşeyi birbirine karıştıran, nesilleri kendi egoları uğruna bir bir yok eden bir tablo çiziyor...

3 yıl gibi kısa bir sürede A Milli Takımı'na 90 oyuncu alan ve bir kenara atan, aslına bakarsaniz 'kendi maddi-manevi menfaatleri için, herşeyi yapmaya muktedir' bir insan Türk futbolunu işgal ediyor!"

 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)