comScore

Fatih Terim'den hakem tepkilerine cevap: 'İstedikleri buydu'

16 Mayıs 2019, Perşembe 00:19
Fatih Terim'den hakem tepkilerine cevap: 'İstedikleri buydu'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Akhisarspor maçının ardından rakip futbolcuların hakeme tepkileri üzerine gelen soruya yanıt verdi ve çarpıcı ifadeler kullandı. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ziraat Türkiye Kupası'nda Akhisarspor karşısında kazandıkları 3-1'lik maçın ardından açıklamalarda bulundu. 

"KUPAYA LAYIKSIN SEN GALATASARAY DİYE BAŞLAYALIM"
Kupalara layıksın sen şanlı Galatasaray diye başlayalım. Emeklerimizin karşılığını almak güzel. Zor bir maç oldu. Golü yedikten sonra tempoyu arttırdık. Daha baskılı ve rakibi zora sokan bir oyun çıktı ortaya. Ondan sonra da goller geldi, pozisyonlar geldi. Galatasaray'a hayırlı olsun. 

FATİH TERİM'DEN AKHİSARSPORLU FUTBOLCULARIN TEPKİLERİ ÜZERİNE AÇIKLAMA

Fatih Terim, Akhisarsporlu futbolcuların hakeme tepkileri üzerine ise gelen soruya, "Olayı öyle bir kıvama getirdiler ki, herkes bundan faydalanmaya çalışıyor. Diğerlerinin yapmak istediği buydu. Galatasaray yoluna bakacaktır. Galatasaray hak etmediğini 

"FUTBOLCULAR FLORYA'DA YATMAK İSTEDİ"

Herkes bizim niyetimizi biliyor. Allah nasip ederse, seyircimizin önünde 2 kupa almak istediğimizi ifade ettik. Kısmet bu. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Kolay değil. Bugün Florya'da yatmak istedi futbolcular. Selçuk, Fernando ve Muslera geldi. Güzel bir şey bu. Demek ki konsantre olduk. Şimdi Pazar'a kadar bir an önce fiziki olarak hazırlamamız gerekiyor. Oyun içerisinde yorgun düşmeyecek duruma getirmek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!