comScore

FutbolArena TV

Fatih Terim: "Repertuarımızın daha zengin olması lazım"

24 Ocak 2020, Cuma 00:21

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Çaykur Rizespor ile oynanan kupa maçının ardından Arda Turan ile ilgili gelen soruya yönetimle fikir ayrılığı yaşadıklarını söyledi. 

Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray'da Arda Turan transferinde son dakika

Fatih Terim, geçtiğimiz gün Başkan Mustafa Cengiz, Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay'ın da yer aldığı toplantıda Arda Turan konusundaki görüşlerini tekrarladığı, Arda'ya şans verilmesi gerektiğini söylediğini belirtti fakat yönetimin aynı görüşte olmadığını açıkladı. 

İŞTE FATİH TERİM'İN ARDA TURAN'LA İLGİLİ SÖZLERİ
"Denizlispor maçından sonra Arda Turan konusundaki fikirlerimi söyledim. Bu konunun sadece teknik konu olmadığını, camiamızın, taraftarlarımızın, eski ve yeni tüm yönetimlerin ortak karar içerisinde değerlendirmesi gerektiğini söyledim. Geçen gün davet edildim. Başkan, Abdurrahim ve Yusuf bey vardı. Ben daha ne önce ne söylediysem aynı şeyleri tekrar ettim. Galatasaray'dan yetişmiş değerine sahip çıkmak, şans vermek ve ona kapı açmak yönündeki kararımı tekrar ettim. Onlar bu kararda olmadıklarını, aynı şekilde düşünmediklerini söyledi. Toplantı sonrası daha eve gitmeden birkaç gazeteciye verilmiş. Bu Galatasaray'a yakışan bir durum değil. Arda konusunda ve ben yönetimimiz fikir ayrılığı yaşıyoruz, evet. Ancak ben Galatasaray'ı yöneten iradeye saygı duydum."

Galatasaray Videoları