comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Gökhan Töre'de sıra dışı ayrıntılar

06 Şubat 2015, Cuma 02:08
Gökhan Töre'de sıra dışı ayrıntılar

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in silah olayının ardından Gökhan Töre'yi sahiplendi ve adeta Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ı sildi. Terim'in damadının futbol direktörü olduğu menajerlik şirketiyse Gökhan Töre'nin bu yıl Beşiktaş'a transferi sonrası anlaşmasını bitirdi.

FutbolArena Özel - Türkiye aylarca Gökhan Töre ile Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak arasında milli takım kampında geçen silah olayını ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in Gökhan Töre'yi milli takıma almasını tartıştı. Yaşanan büyük tartışmaların ardından Terim, Gökhan Töre'de ısrar etti. Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ı ise Kazakistan maçı kadrosuna bile dahil etmemişti. Mart ayında oynanacak Hollanda maçındaysa bu üç futbolcunun takım kadrosunda olup olmayacağı merak konusu.

TERİM REST ÇEKMİŞTİ 

Letonya ve Çek Cumhuriyeti maçları öncesinde konunun gündeme gelmesi ve Ömer ile Hakan'ın kampa katılmaması sonrasında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, bir basın toplantısı düzenlemiş ve bu olaydan ötürü Gökhan'ı 1 yıl kadroya almadığını da ifade ederek “Ben bir hata yaptım. 21 yaşındaki bir çocuğa sahip çıktım. Türk halkından özür diliyorum" diyerek Gökhan Töre'ye sahip çıkmıştı. Terim, Hakan ve Ömer'in sakatlıklarını bahane ederek milli takıma gelmediklerini ve oyuncuları artık çağırmayacağını ima etmişti.

GÖKAH TÖRE, DAMADIN ŞİRKETİNDEYDİ…

Buraya kadar yaşananları tüm kamuoyu biliyor. Biraz araştırıldığındaysa ortaya çok ilginç bir detay çıkıyor. Ahmet Bulut'un sahibi olduğu Foot&Ball menajerlik şirketinin direktörü Terim'in damadı Volkan Bahçekapılı. Şirketin resmi internet sitesinde de bu detay yer alıyor. 
GÖKHAN TÖRE İLE AYRILDILAR

Terim damadı Volkan Bahçekapılı'nın direktörü olduğu Foot&Ball menajerlik şirketinin oyuncularından biri de Gökhan Töre'ydi. Hatta şirketin İngilizce olan internet sitesinde Gökhan Töre hala şirketin oyuncusu görünüyor. BEŞİKTAŞ'A TRANSFERİ SONRASI ANLAŞMA BİTİRİLMİŞ

Gökhan Töre ile Ahmet Bulut'un ayrılığıysa 8 Ağustos'tan sonra. 8 Ağustos 2014, Gökhan Töre'nin Rubin Kazan'dan bonservisinin Beşiktaş'a alındığı gün. Terim'in damadı Volkan Bahçekapılı'nın direktörü, CEO'su Ahmet Bulut'un Foot&Ball menajerlik şirketi bu transferden sonra Gökhan Töre ile olan temsilcilik anlaşmasını bitirdi. TFF'nin resmi sitesinde de Gökhan Töre'nin bir menajeri görünmüyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.