comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim, Emre Aşık'ı veto etti

15 Şubat 2017, Çarşamba 09:53
Fatih Terim, Emre Aşık'ı veto etti

Emre Aşık Galatasaray'ın yardımcı teknik direktörü olacak mı? Galatasaray, Igor Tudor'un yardımcısı olarak düşündüğü Emre Aşık için Fatih Terim'den onay çıkmadı.

FutbolArena - Igor Tudor'un yardımcısı olarak düşünülen Emre Aşık için Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'den onay çıkmadı.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, A Milli Takım'da Fatih Terim'in ekibinde görev alan Emre Aşık ile görüşmelerini sürdüren sarı-kırmızılı yönetim, "Fatih Terim ile görüşmemiz gerekiyor, benden önce kendisiyle görüşmelisiniz" cevabını aldı.
Emre Aşık ile prensip anlaşmasına varan sarı-kırmızılı yönetim, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'den gelecek olan cevabı beklemeye başlamıştı ancak beklenen cevap Terim'den gelmedi ve Emre Aşık dönemi Galatasaray'da başlamadan sona erdi.


Igor Tudor'un Galatasaray'da yardımcısı kim olacak?


Igor Tudor ile 1.5 yıllık prensip anlaşmasına varan Galatasaray'ın Hırvat teknik adamdan tek bir talebi var: " Ayhan Akman yardımcı olacak"

Karabükspor'daki görevine veda eden Igor Tudor, Galatasaray yönetimine sarı kırmızılı takımda da kendi teknik ekibi ile çalışmak istediğini söyledi. Sarı kırmızılı idarecilerden hiçbir Türk yardımcı antrenörü talebinde bulunmayan Tudor, " Kendi ekibimle göreve gelmek istiyorum" dedi.AncakGalatasaray yönetiminin Tudor'dan, Ayhan Akman'ı da ekibine alması konusunda talepte bulunduğu ortaya çıktı.

IGOR TUDOR KENDİ EKİBİNİ İSTİYOR

İgor Tudor kendi ekibi ile çalışmak isterken, Galatasaray yönetiminin bu sabah yapılacak olan görüşmede Ayhan Akman'ın kalması yönünde ısrarını sürdürüp Hırvat hocanın bunu kabul etmesi bekleniyor.
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)