comScore

Fatih Terim: 'Edepsiz teklif aldım, gereğini yaptım'

19 Temmuz 2017, Çarşamba 17:01
Fatih Terim: 'Edepsiz teklif aldım, gereğini yaptım'

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, basın önüne çıktı. Fatih Terim son günlerde gündeme gelen bir mekanda damadı ile kavga ettikleri iddialarına yönelik açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim, Alaçatı'daki bir restorantta gerçekleşen olayla ilgili öncesi ve sonrasını kamuoyuyla paylaştı.
İşte Fatih Terim'in basın toplantısında kullandığı ifadeler


Fatih Terim'den Selahaddin Aydoğdu kavga açıklaması 


"BEN SUSTUKÇA GERÇEKLER BÜKÜLDÜ"

15 Temmuz nedeniyle bugüne kadar konuşmama kararı almıştım. Aslında hiç konuşmayacaktım ama baktım bu ucuzluk ve iftiralar arasında susmak yanlış anlaşılırdı. Sevdiklerimin ve kendi ismimin böyle bir olaya karışmasından rahatsızlık duydum. Ben sustukça, gerçekler büküldü.

"GALATASARAY VE AİLEM..."

Ben her zaman doğruları konuştum. Bugün de benden doğruları duyacaksınız. Benim değerlerimi iyi biliyorsunuz. Benim için ülkem, bayrağım, Galatasaray ve ailem çok büyük değerdir. Vazgeçilmezimdir. Bunların hiçbirine laf söyletmem.

"EVLADIMIN ABLASINA HAKARET EDİLİYOR"

Benim evladımın ablasına hakaret ve taciz ediliyor. Bir kadına! Benim de haberim yoktu bundan. Keşke daha önce söyleselerdi. Benim evladımın ablasına hakaret ve taciz ediliyor. Bir kadına! Benim de haberim yoktu bundan. Keşke daha önce söyleselerdi.

"GEREĞİNİ YAPTIM"

Akşam yemeğine oturduk. Bu konu konuşuldu. Ben de 'tanıyorum ya onu ararım şimdi' dedim ve aradım. Telefonda bana edepsiz bir teklif yaptı, ben de kalkıp gittim. Gereğini yaptım ve işim bitince de ayrıldım. Bütün mevzu bu. 

"EDEPSİZ TEKLİFE İCABET ETTİK"

Babası ölürken bana emanet edilmiş bir kadına hakaret ediyor. Damadımın ablasından bahsediyoruz. O benim canımdır. Edepsiz teklife icabet ettik ve gerekeni yaptım.

BİR DAHA OLSA AYNISINI YAPARIM

Eğer burnum kırılırsa merak etmeyin ben herkese söylerim. Çok şükür bu yaşıma kadar öyle bir şey yaşamadım. Bir daha olsa bir daha aynısını yaparım. O kadıncağıza hiç kimse dokunamaz!

Bu olayın TFF ile bir ilgisi yok. Ben bu olayı kampta, otelde veya maçta yapmadım. Bir aile babası olarak dışarıda yaptım. Yolda hiç tanımadığım bir kadına hakaret ve taciz olsa yine aynı şeyi yaparım. İnanıyorum herkes böyle davranır.

"BEN ORAYA TEK BAŞIMA GİTTİM"

Ben tek başıma gittim. Sadece 2 evladım benimle gelmek istedi. Korumalar deniyor. Hayatım boyunca yanımda koruma gördünüz mü? Bir aile babası olarak ben sorunu çözmeye gittim. Sorunu çözdüm ve işim bitince bindim geldim. Kaçtı diyorlar. Nereye kaçtım? Çitten atladı diyorlar. Hangi çitten atladım? Ben mekanı bilmiyorum.

"FEVKALADE ÜZGÜNÜM"

Çok samimiyetle söylüyorum; bu durumdan hiç memnun değilim. Adımın böyle bir olayda geçmesinden memnun değilim. Ben her gün evden, 'Allah'ım n'olur beni şeytana uydurma' diye evden çıkarım. Bir aile babası olarak çok üzgünüm.

"BENİ KİMSE İKNA EDEMEZ"

Alkollüydü diyorlar. Ben orayı çözüm için aradım. Edepsiz sözler duyunca... Oradan sonra beni kimse ikna edemez. Ne kadar üzgün olduğumu anlatamam. Değecek bir şey olsa anlayabilirim ama olay hiç böyle değil. Türk halkından bu durumu ailesini ve sevdiklerini korumak adına yapılmış bir refleks olarak algılanmasını istiyorum

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.