comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Fatih Tekke'den Fenerbahçe taraftarlarını kızdıracak kupa sözleri

11 Ocak 2017, Çarşamba 20:06
Fatih Tekke'den Fenerbahçe taraftarlarını kızdıracak kupa sözleri

Eski Trabzonsporlu futbolcu Fatih Tekke, Fenerbahçe müzesinden kupa çalmaya kalkışan bordo mavili taraftarın hareketiyle ilgili olarak sarı lacivertlileri kızdıracak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor'un eski futbolculardan Fatih Tekke, Fenerbahçe müzesinden kupa çalmaya kalkışan Trabzonspor taraftarının davranışıyla ilgili flaş açıklamalarda bulundu. 

"O KUPA ZATEN ÇALINMAMIŞ MIYDI?"
Radyospor'a konuşan Fatih Tekke, ""O kupa zaten çalınmıştı. Başkaları çalmıştır o kupayı taraftarımız malını almaya gitmiştir. O kupa zaten çalınmamış mıydı? 2010/11 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur. O sezon yaşananlar belli, bu konuyu sürekli gündeme getirmek de doğru değil." ifadelerini kullandı. 


Fatih Tekke Trabzonspor'a sportif direktör mü oluyor?


Fatih Tekke, Trabzonspor'a sportif direktör olacağı yönündeki iddialaı da doğrularken, şu sözleri kullandı.

"Sezon öncesi zaten birçok konuyu konuştuk. Başkanımız aradı ve sportif direktörlük kursu için benim ismimi verdi. Resmi bir temasımız olmadı. Trabzonspor bize ne derse hayır dememiz söz konusu olamaz. Sportif direktörlük konusunu başkanımızla geçen sezon başında konuşmuştuk şu andaki durumunda zaten bir farkı yok. Trabzonspor'un durumu zaten malum. Transferlere bu kadar para harcanması yanlış. Trabzonspor'un ve ülke futbolunun uzun vadede planlamaya ihtiyacı var"

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)