comScore

Fatih Portakal'dan son dakika kovuldu mu? sorusuna cevap! (Fatih Portakal nerede, neden yok? Fatih Portakal kimdir?)

27 Nisan 2018, Cuma 21:38
Fatih Portakal'dan son dakika kovuldu mu? sorusuna cevap! (Fatih Portakal nerede, neden yok? Fatih Portakal kimdir?)

Fatih Portakal'dan son dakika açıklaması! Fatih Portakal, Fox Ana Haber Bülteni'ne neden çıkmadığı yönünde açıklama yaptı. Fatih Portakal'ın Ana Haber Bülteni'ne çıkmamasının ardından sosyal medyada Fatih Portakal kovuldu mu? Fatih Portakal nerede ve Fatih Portakal FOX TV'den ayrıldı mı? sorularını beraberinde getirmişti. Fatih Portakal'a dair son dakika haberlerini derledik. 

FutbolArena - Fatih Portakal Fox Ana habere neden çıkmadı? sorusunun cevabı belli oldu. 27 Nisan 2018 Cuma günü Fox TV'de Ana Haber bültenine çıkmayan Fatih Portakal'ın kovulduğu yönünde iddialara gündeme gelirken, bunun yanı sıra Fatih Portakal nerede, neden ayrıldı? Fatih Portakal Fox TV Ana Haber bültenine neden çıkmadı? ve en önemlisi Fatih Portakal Fox TV'den kovuldu mu? sorularını beraberinde getirdi. 

Fatih Portakal ise Fox TV'den kovulduğu yönündeki iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi. Fatih Portakal henüz detaylı bir açıklamama yapmasına rağmen hakkında çıkan iddiaları da yanıtsız bırakmadı. 


Fatih Portakal son dakika haberleri


Fox TV'de hafta içi her akşam yayınlanan Ana Haber bültenine 27 Nisan 2018 Cuma günü katılmayan Fatih Portakal'ın yerine Gülbin Tosun haberleri yayınlamıştı. Fatih Portakal ise Fox TV'den kovulduğu yönündeki iddialara sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yanıt verdi. Fatih Portakal, gülümseyerek "Kovulmadım." şeklinde bir paylaşım yaptı. 
 

Fatih Portakal kimdir?


Fatih Portakal, 1968 yılında Aydın Nazilli'de doğmuştur. İlkokul ve ortaokulu Nazilli'de okudu ve sonra geldiği İzmir'de okuduğu İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme bölümünü 1993 yılında bitirdi. 1993 yılında Üniversiteden mezun olunca hem yabancı dilini geliştirmek hem de yüksek lisans eğitimi yapmak için yurtdışına; Avustralya'da yaşayan bir arkadaşının daveti ile gitti. Ancak eğitim aldığı alanla ilgili iş bulamayınca dünyaca ünlü bir otelin Sidney şubesinde restoran görevlisi olarak işe başladı. 3 yıl çalıştıktan sonra Türkiye'ye döndü.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"