comScore

Fatih Koparan kimdir? Fatih Koparan'a kim saldırdı? (Fatih Koparan twitter)

15 Eylül 2019, Pazar 14:39
Fatih Koparan kimdir? Fatih Koparan'a kim saldırdı? (Fatih Koparan twitter)

Fatih Koparan kimdir, Fatih Koparan kaç yaşında, Fatih Koparan ne iş yapıyor, Fatih Koparan'a kim saldırdı gibi aramaların yanıtları haberimizde.

Fatih Koparan kimdir, Fatih Koparan'a kim saldırdı, Fatih Koparan sağlık durumu, Fatih Koparan darp, Fatih Koparan twitter, Fatih Koparan niye saldırıya uğradı, Fatih Koparan twitter adresi gibi aramaların yanıtlarını derledik. Sosyal medyada çok fazla takipçisi olan ve dünyanın birçok noktasını gezerek bulunduğu noktalardan paylaşımlar yapan Fatih Koparan saldırıya uğradı. 
 

Fatih Koparan kimdir? Fatih Koparan'a kim saldırdı?


Turizm işiyle uğraşan ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla birçok kesim tarafından takip edilen Fatih Koparan, Marmaris'te saldırıya uğradı. Uzun süredir twitter hesabında tehdit edildiğini belirten Fatih Koparan, bu sabah Marmaris'te çlaıştığı iş yerine girmek istediği sırada kalabalık bir grubun saldırısına uğradı. Yaşadığı anları paylaşan Fatih Koparan, "Arkadaşlar dükkanıma girerken 10 kişi saldırdı linç ettiler. Lütfen birileri yardım etsin artık. Arkadaşlar mafya hala dükkanımın önünde ölümle tehdit ediyor. Kimse gelmiyor. Polis hala gelmedi. insanlar linç etmek için toplandı ve gelen yok uzun süredir. Bunlar kaçakçı arkadaşlar. Ben devamlı polise şikayet ettiğim için rahatsız oldular bir şey yapılmazsa beni öldürecekler." dedi. 

FATİH KOPARAN TWITTER TIKLA
   

Fatih Koparan kimdir, ne iş yapıyor?


Fatih Koparan, kişisel internet sitesinde kendisini şöyle tanıtıyor:
"23 Temmuz 1981 yılında Sakarya'da doğdum. İstanbul'da okurken gelen bir iş teklifiyle 19 yaşında Marmaris'e taşındım. O gün bugündür Marmaris'te yaşıyorum. Turizmci (hayır, rehber değilim) olduğum için yılın 6 ayı çalışıyorum ve kalan 6 ayın büyük bir kısmını seyahat ederek geçiriyorum….

Daha çocukken Gelişim Coğrafya ansiklopedileriyle başlayan seyahat tutkum büyüdükçe gerçekleşmeye başladı ve küçükken haritalar üzerinde seyahat ettiğimi hayal ettiğim birçok ülkeyi görme şansım oldu.

Jung, bu tutkuyu; “gezginlik asla nesnesini bulmayan bir arzunun, yitik anneye duyulan bir özlemin sembolüdür.” diye açıklamış. Benimkisi de bitmeyen bir merak. Yürüyebildiğim sürece geziyor olacağım"

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)