comScore

FutbolArena TV

Fatih Demireli: "Max Kruse sorunlu bir oyuncu değil"

02 Temmuz 2019, Salı 22:51

Aydın Cingöz ile Transfer Arenası programında transferdeki son gelişmeler taraftarlar ile buluşturuluyor. 4 büyüklerin transferlerinden ve Anadolu kulüplerinden birçok muhabirimizin canlı yayında aktaracağı özel haberleri takip etmek için Transfer Arenası programını canlı yayında izleyebilirsiniz.
Max Kruse Fenerbahçe'de başarılı olur mu?

Alman futbolunu yakından takip eden Fatih Demireli, Fenerbahçe'nin Max Kruse transferini FutbolArena TV'de yayınlanan Transfer Arenası programında değerlendirdi.
"Max Kruse gittiği hiçbir takımda 'Bu transfer olmamış' dedirtmedi. Fenerbahçe, Max Kruse'yi güçlendirecek futbolcular almalı. Vedat Muriqi bunun için uygun bir isim. Max Kruse çok beğendiğim bir isim. Fenerbahçe, Kruse'nin önünde Soldado'yu tutsaydı verim alabilirdi. Bazı röportajları sivri olabilir ama Kruse sorunlu bir futbolcu değil. Özel hayatını futboluna yansıtmıyor."
Fenerbahçe kaç transfer yapacak?

Milliyet Gazetesi muhabiri Senad Ok, Fenerbahçe'nin transfer gündemini Transfer Arenası programında değerlendirdi:
"Max Kruse'nin toplamda 9 milyonu bulan bir maliyeti var. Ben de gelmesinin zor olduğunu düşüyordum. Fenerbahçe, Max Kruse'nin oynayabildiği pozisyonlar sayesinde 2 transfer yapmış gibi oldu. Fenerbahçe kaleci, stoper, orta saha, kanat ve forvet transferleri planlıyor. Golcü kesin alınacak. Mehmet Topal'ın yeri doldurulacak. Ne kadar erken gelirlerse, Fenerbahçe için o kadar iyi olacak. Muriqi 2 ay önce Fenerbahçe'ye gelmeye hazırdı. Sonra Fenerbahçe geri adım attı. Kruse'ye Ersun Yanal, Comolli ve Ali Koç yakın ilgi gösterdi ama Muriqi'ye bu ilgi olmadı. Muriqi, Galatasaray kadar istendiğini hissedemedi."
Galatasaray'ın Banega ve Vedat Muriqi transferlerinde son durum

Hürriyet Gazetesi muhabiri Ali Naci Küçük, Galatasaray'ın transfer gündemini Transfer Arenası programında değerlendirdi:

"Galatasaray, Banega ile anlaştı. Sevilla da Fernando ile el sıkıştı. Bu transfer için Galatasaray 2 milyon avroya çıktı ve aradaki fark 1 milyona indi. Galatasaray, Vedat Muriqi transferi için 3 milyon 750 bin avroya çıktı. Aynı zamanda Ozornwafor'un bedelsiz kiralanmasını ve bir sonraki transferden %20 pay teklif etti. Diagne'nin 13 milyon avrodan aşağı satılması düşünülmüyor. Javier Hernandez ise İspanya ve İtalya'dan beklediği teklifleri alamazsa Galatasaray'a yöneleceğini açıkça belirtti."
Mustafa Pektemek, Kayserispor'a mu transfer oluyor?

FutbolArena Kayseri muhabiri Abdulkadir Paslıoğlu, Kayserispor'daki transfer gelişmeleri ve Deniz Türüç'ün son durumunu Transfer Arenası programında değerlendirdi. Paslıoğlu, "Kayserispor, Mustafa Pektemek'e Beşiktaş'tan aldığının yarısını teklif etti. Cevap bekleniyor. Öte yandan Deniz Türüç için Kayserispor'un 5 milyon avroya düşeceği bilgisini aldım." dedi.

GALATASARAY ŞENER ÖZBAYRAKLI VE JİMMY DURMAZ TRANSFERİNİ AÇIKLADI

Galatasaray, Jimmy Durmaz ve Şener Özbayraklı transferlerini açıkladı. KAP'a yapılan bildirime göre Şener Özbayraklı'ya 2019-2020 sezonu için net 6.000.000 TL, 2020-2021 sezonu için net 7.000.000 TL sabit transfer ücreti ödenecek. Jimmy Durmaz'a ise 2019-2020 sezonu için net 6.000.000 TL, 2020-2021 sezonu için net 7.000.000 ve 2021-2022 sezonu için net 8.000.000 TL sabit transfer ücreti ödenecek.

MAX KRUSE, FENERBAHÇE İLE RESMİ SÖZLEŞME İMZALADI

Ersun Yanal yönetiminde gelecek sezonun transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, kadrosunu Alman golcü Max Kruse ile güçlendirdi. Max Kruse, Fenerbahçe için İstanbul'a geldi ve sarı-lacivertli takım ile sözleşme imzaladı. Alman golcü Max Kruse, Fenerbahçe ile sözleşme imzaladıktan sonra objektiflere formayla poz verdi.

Fenerbahçe Videoları