comScore

Fatih Altaylı'dan Nagatomo için olay sözler! Nagazaki gafı

12 Kasım 2019, Salı 00:32
Fatih Altaylı'dan Nagatomo için olay sözler! Nagazaki gafı

Fatih Altaylı, Habertürk canlı yayınında Yuto Nagatomo için yaptığı olay yorumda, "Galatasaray taraftarı keşke Nagazaki'de bu adam gitseymiş diyecek noktaya geldi" dedi.

FutbolArena - Galatasaray'da Real Madrid yenilgisinin yankıları sürerken, Fatih Altaylı 6-0'lık sonuç nedeniyle Fatih Terim'e eleştirilerde bulundu. Yuto Nagatomo'nun son dönemdeki performansına da değinen Fatih Altaylı, Nagazaki gafıyla dikkat çekti.
 

Fatih Altaylı'dan Galatasaray ve Fatih Terim yorumları


Habertürk'te yayınlanan programda konuşan Fatih Altaylı, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'i ağır sözlerle eleştirdi. Altaylı, Nagatomo sözleriyle ise sosyal medyanın tepkisini çekti.

FATİH ALTAYLI'DAN NAGATOMO İÇİN NAGAZAKİ YORUMU
Nagatomo'nun performansını olay ifadeler ile yorumlayan Fatih Altaylı, "Nagatomo tel tel dökülüyor. Geçen sezon 'Keşke 11 tane Japonumuz olsa' dediğimiz Nagatomo için bu sene 'Ulan keşke Nagazaki'de bu adam gitseymiş' diyecek noktaya geldi Galatasaray taraftarı." dedi. Bilindiği üzere Japonya'nın Nagazaki kenti İkinci Dünya Savaşı'nda ABD tarafından atılan atom bombasıyla yerle bir edilmişti.

"FATİH TERİM YÜREĞİNİ KAYBETMİŞ"

Galatasaray'ın Real Madrid performansı üzerinden eleştirilerde buluan Fatih Altaylı, "Fatih Terim yüreğini kaybetmiş. Kendi geçmişinden korkuyor. O futbolculardan bir cacık olmayacağı ortada. Fatih Terim ne diyor sürekli? Bunlar şöyle, bunlar böyle. O zaman niye bu futbolcularla oynuyorsun? Aynı ruhsuz, haysiyetsiz, onursuz futbolcular ile sahaya çıkamazsın" diye konuştu.

FATİH TERİM REAL MADRİD MAÇINDAN SONRA NELER DEMİŞTİ?

"Çok uzun zamandır bir takım hem içeride, hem dışarıya bir takım mesajlar veriyorum zaten. Söylediklerimin dışında söylemeyediklerim... Arasındaki uçurum derler ya, öyle bir laf var. Mağlubiyet olabilir fakat bugünkü mağlubiyet, mücadele edemedik. Yazık sadece. Söylenecek fazla şey yok. 15 senede bir böyle bir şey oluyor. Real Madrid'e yenilirsiniz ama böyle oynayarak değil." 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)