comScore

Fatih Altaylı'dan Fatih Terim ve Euro 2016'ya veda eden Milli takıma ağır eleştiriler

28 Haziran 2016, Salı 01:08
Fatih Altaylı'dan Fatih Terim ve Euro 2016'ya veda eden Milli takıma ağır eleştiriler

Gazeteci Fatih Altaylı, Euro 2016'daki başarısızlığın ardından Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve Milli takım hakkında zehir zemberek sözler sarfetti. 

FutbolArena - Fatih Altaylı, EURO 2016'da elenmemizin ardından açtı ağzını yumdu gözünü! Altaylı, Terim ve ekibine “Ay'a roket mi yolluyorsunuz şerefsizler… Üç kuruşluk top oynayacaksınız. Ama ona posta buna posta. Siz kimsiniz?” dedi.


Fatih Altaylı'dan Fatih Terim ve Milli takıma ağır sözler


EURO 2016'nın ardından Bloomberg TV'de gündemi değerlendiren gazeteci Fatih Altaylı, Fatih Terim ve oyunculara ağır dille yüklendi. Altaylı, Sorun kaybetmek değil, kötü oyun ve tavır diyen Altaylı,  “defolun gidin!” ifadelerini kullandı. 


Fatih Altaylı'dan Milli takıma sert eleştiri


“Türk halkı kötü oynamaya, vurdumduymazlığa, sahadaki tavra kızıyor. Macaristan 4 gol yedi. Utanç verici mi oynadılar? Hayır. Mücadele ettiler, kanlarının son damlasına kadar oynadılar. 

Türk Milli Takımı kötü oynadı. Bu bir tarzdı, bir eleştiri nedeniydi. Bir diğer konu Türk Milli Takımı'nın artık Türk Halkını'nın tamamına egemen olan tarzıydı. Sürekli bir höt! Hadi ulan! Kimsiniz siz? E beni eleştiremezssiniz. Niye eleştirememeyim kardeşim. Ben o parayı veriyorum. Ben olmasan sen kimsin? 
Yeri geldiğinde hep haklarını savunmaya çalışıyorum. Ama o üstten bakan, sen kimsin ki bana laf söylüyorsun tarzı! Kardeşim biz Türkiye'de bu tarzda hadi bir kişiye tahamül ediyoruz mecburen ikiye edelim. Ancak hocasından en kötü oyuncusuna kadar tamamına tahamül edemem. Sen kimsin? Defol git ulan! 

Asgari ücretin 400 dolar olduğu ülkede alacaksın yılda 3 milyon Euro. İki tane kıçı kırık maç oynayıp, büyük bir kısmetle turnuvaya karılacaksın, yarım milyon prim alacaksın sonra dönüp diyeceksin ki bıdı bıdı bıdı…


Fatih Altaylı'dan Fatih Terim'e zehir zemberek açıklamalar


Eleştiririm, sen de dinlersin. Özür dilerim, hata yaptık, eksik hazırlandık, sakat vardı dersin ve alttan alırsın. Hem suçlu hem güçlü. İstifa ediyorum, bir daha Milli Takım'a gelmiyorum dersin buna eyvallah! Bunları demeyip, kalkıp bir de tepeden horozlandığın zaman 2 maç kaybedip, 1 maç kazandığında kıçın tavana kadar yükseliyorsa hadi lan! Hadi defolun gidin derim ben de sana. Ne oldu kazandın? Orda birileri elenecek, biz elendik. Ama sorun tavır. Bir altta alın. 

Ama öyle değil. Sürekli bir tavır. Sana gösteririm, ne yapıyorsunuz? Ay'a roket mi yolluyorsunuz şerefsizler. Üç kuruşluk top oynayacaksınız. Ama ona posta buna posta. Siz kimsiniz? 

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.