comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek iddiası - Galatasaray Haberleri

11 Mayıs 2016, Çarşamba 10:36
Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek iddiası - Galatasaray Haberleri

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden gazeteci Fatih Altaylı, Dursun Özbek'in seçime gitmeyeceğini iddia etti.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski yöneticilerinden televizyoncu ve gazeteci Fatih Altaylı, sarı kırmızılı kulübün son dönemini değerlendirdi. Başkan Dursun Özbek'in seçime gitmeyeceğini ancak taraftar ve camia baskısıyla iyi bir başkan adayı çıkması halinde götürülebileceğini ifade etti.
 

Galatasaray'da Dursun Özbek seçime gidecek mi?


Habertürk Gazetesi'ne değerlendirmelerde bulunan Fatih Altaylı'nın sözleri;
 
270034-haber
 

- G.Saray'da son gelişmelere ne diyorsunuz? Siz ‘Seçim yapılmalı' diyorsunuz ama başkan kararlı. Önceki gün sayın Faruk Süren'e de söylemiş, ‘Kesinlikle seçim yok' diye. Bu durumda neler yapılmalı?

Az önce Faruk Süren'leydim. Özbek'le yaptığı konuşmadan bahsetti kısaca. Dediğiniz gibi, seçime gitmeyecek. Başkanın inatçı biri olduğunu ve seçime gitmeyeceğini biliyoruz zaten. Kulübü ve kendisini batırmadan gitmez. Ama götürülür. Tribün ve camia götürür kulübü seçime. Şu anda camia bir seçim arayışında değilse ortada bir alternatif olmadığı içindir. Yarın güvenilir, aklı başında biri ve ekibi çıkıp “Biz bu işe talip olmaya hazırız” derse Dursun Özbek duramaz. Adı Dursun da olsa duramaz, durmasın da olsa duramaz. Ama güçlü ve güvenilr bir başkan adayı ve bir ekibin “Biz hazırız” demesi lazım.
 

270285-haber

- Var mı böyle bir ekip?

Koskoca Galatasaray'da böyle bir ekip çıkmaz mı? Tabii ki vardır, bulunur. Şimdi say derseniz sayarım ama saymam. Ama kafamda böyle bir ekip var. Bugünkü durumda hiçbiri görevden kaçmaz, kaçamaz. Sadece bir başkan adayı lazım.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!