comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Fatih Altaylı: 'Keşke Çinliler Dursun Özbek'i transfer etse'

10 Ocak 2017, Salı 10:26
Fatih Altaylı: 'Keşke Çinliler Dursun Özbek'i transfer etse'

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden gazeteci Fatih Altaylı yine gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Habertürk Gazetesi'nde gündemi değerlendiren Fatih Altaylı, Dursun Özbek ve Levent Nazifoğlu hakkında olay yaratacak ifadeler kullandı. Fatih Altaylı, "Çin takımları Galatasaray'ın her şeyine talip oluyorken acaba bir Çin takımı da başkan Dursun Özbek ve ‘hık deyicisi' Nazifoğlu'nu transfer etse de şu Galatasaray'ı kurtarsa diyorum. Ama Çinliler salak değil ki!" dedi.

İşte Fatih Altaylı ile yapılan söyleşideki o bölüm:
Galatasaray yöneticisi Nazifoğlu'nun durduk yerde “Riekerink'i uzun vadeli düşünmüyoruz. Mayıs'a kadar burada” anlamına gelen açıklaması bu dedikoduları güçlendirmiyor mu?


- Böyle bir açıklamayı yapmak için Nazifoğlu olmak gerek. Böyle bir şey söylenir mi, söylemeye gerek var mı? Gevezelik, zevzeklik tehlikeli şeylerdir. İlle konuşacağım, ille gazetelerde fotoğrafım çıkacak diye konuşursan böyle olur. Böyle bir durumda Riekerink'i nasıl motive edeceksin, takımdaki oyuncuları Riekerink'e nasıl saygı duyduracaksın. Saçmalık. Tam bu yönetime yakışacak bir durum. Çin takımları Galatasaray'ın her şeyine talip oluyorken acaba bir Çin takımı da Başkan Özbek ve hık deyicisi Nazifoğlu'nu transfer etse de şu Galatasaray'ı kurtarsa diyorum ama Çinliler salak değil ki!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!