comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Altaylı: ''Galatasaray yönetimi beceriksiz, basiretsiz..''

28 Şubat 2017, Salı 11:11
Fatih Altaylı: ''Galatasaray yönetimi beceriksiz, basiretsiz..''

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray sahasında Beşiktaş'a 1-0 mağlup oldu

FutbolArena - Beşiktaş mağlubiyeti ile şampiyonluk yarışından kopan Galatasaray'da karşılaşma sonrasında Dursun Özbek yönetimine ağır eleştiri vardı. Taraftarlar Dursun Özbek yönetimini istifaya çağırdı.

Galatasaray kongre üyesi ve eski ikinci Başkanlarından Fatih Altaylı Bloomberg TV'de katıldığı bir programda Dursun Özbek ve yönetimini çok ağır sözlerle eleştirdi.
''BASİRETSİZ, BECERİKSİZ BİR YÖNETİM!''

''Galatasaray İnşaat A.Ş Başkanı Sayın Dursun Özbek yarın çıktın nereye ne inşaatı yapacağını hangi arazileri aldıklarını anlatmaya devam etsin. Galatasaray yönetimi tam bir basiretsiz, beceriksiz, mirasyedi. Galatasaray'ın 100 yıllık mirasını har vurup harman savuruyorlar ondan sonra çıkıp televizyonlarda marifetmiş gibi anlatıyorlar. Sırf Florya 150 - 200 milyon Dolar para edecekken 90 milyon Dolar'a tüm arazileri sattılar, paranın gerisi gelecek belki 10 sene sonra, ne kadar geleceğide belli değil. Devlet garantili parayıda teminat vererek kırdırdılar. Nasıl bir üçkağıt nasıl bir dolaptır anlamadım. Ondan sonrada Galatasaray'ın genel kuruluda çok memnun. Cebinden 20 milyon Lira verdi diye Galatasaray'a tecavüz etti. 20 milyon veren Galatasaray'a tecavüz etme hakkına mı sahip oluyor? Ayıptır yahu!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)