comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Altaylı: 'Galatasaray, Kadıköy'de kazanabilir'

18 Ekim 2016, Salı 12:34
Fatih Altaylı: 'Galatasaray, Kadıköy'de kazanabilir'

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden gazeteci Fatih Altaylı, sarı kırmızılıların bu yıl Kadıköy'de galip gelebileceğini söyledi.

FutbolArena - Gazeteci ve televizyoncu Fatih Altaylı, Süper Lig'de bu sezon sergilediği performansla zirveye oynayan Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenebileceğini söyledi. Habertürk'e gündemi değerlendiren Altaylı, Fenerbahçe'nin bu sezon kötü gittiğini ve böyle devam etmesi halinde Galatasaray'ın Kadıköy'de kazanamama serisini bitirebileceğini ifade etti.

İşte Fatih Altaylı'nın Habertürk'e yaptığı açıklamalar:
"GALATASARAY, KADIKÖY'DE KAZANABİLİR"

"Bence bu yılın asıl önemli meselesi; Galatasaray bu yıl Saracoğlu'nda kazanamama durumuna son verebilir gibi görünüyor. Eğer Fenerbahçe böyle giderse Galatasaray bu yıl Fenerbahçe'yi Saracoğlu'nda yenebilir."

"MUSLERA NAZARA GELECEK DİYE KORKUYORUM"

"Muslera, haksız rekabete neden oluyor. Çok iyi bir performans sergiliyor ve kem gözler nazar değdirecek diye korkuyorum çocuğa. Ama Galatasaray, ilk yarıyı 3-0 önde bitirebilirdi. Öyle bir ilk yarı oynadı. Sonra ikinci yarıda genelde olduğu gibi durdu. Beşiktaş maçında aynı filmi gördük. Bu hafta da Gençlerbirliği karşısında öldük öldük dirildik. Dediğiniz gibi Muslera kurtardı 3 puanı."

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.