comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fatih Altaylı, Fenerbahçe ile dalga geçti

18 Ekim 2016, Salı 14:40
Fatih Altaylı, Fenerbahçe ile dalga geçti

"Fenerbahçe'nin halinde bir şey yok. Gayet iyi gidiyorlar. Basketbolda bu yıl yine Euroleague şampiyonluğunu kovalayacaklar. Fenerbahçe de futbolda hak ettiği şekilde yönetiliyor.."

FutbolArena - Gazeteci Fatih Altaylı, “Fenerbahçe gayet iyi gidiyor. Fenerbahçe de futbolda hak ettiği şekilde yönetiliyor..” dedi.

Habertürk Gazetesi'nde gündemi yorumlayan Fatih Altaylı, “Ne olacak bu Fenerbahçe'nin hali?” sorusuna “Fenerbahçe'nin halinde bir şey yok. Gayet iyi gidiyorlar” diyerek basketboldaki başarıyı öne çıkardı. Euroleague yine final oynar diye yanıt verdi. Futbol takımını soruyoruz denilince “Futbolunun nesi var ki!” diye yanıt verdi.

FENERBAHÇE TARAFTARINI ANLAMIYORUM

İşte o bölümler:

“Ne olacak bu Fenerbahçe'nin hali? Bu sefer kriz büyük, taraftar tam bir infial içinde. Siz ne diyeceksiniz?”

“Fenerbahçe'nin halinde bir şey yok. Gayet iyi gidiyorlar. Basketbolda bu yıl yine Euroleague şampiyonluğunu kovalayacaklar. Muhtemelen yine final oynarlar. Belki şampiyon olurlar. Atletizmde gayet iyiler. Yüzme, kürek gibi branşlarda başarılılar. Basketbol maçlarını kapalı gişe oynuyorlar. Üstelik de çok kaliteli taraftar kitlesinin önünde. Gerçekten Fenerbahçe'nin müthiş bir basketbol izleyici kitlesi oluştu. Taraftar niye infial içinde anlamakta zorlanıyorum.”

FUTBOLUN NESİ VAR Kİ!

Futboldaki durumdan söz ediyoruz. İnfial futbola, futboldaki sonuçlara...

“Futbolunun nesi var ki! Şu anda liderin 8 puan gerisindeler galiba. Bu kapanmayacak bir fark değil. Tabii takımın hali bu farkın kapanacağına dair bir ışık vermiyor ama sonuçta Fenerbahçe taraftarının tepki göstermekte haklı olduğunu düşünmüyorum. Çok güzel bir laftır; her toplum hak ettiği şekilde yönetilir diye. Fenerbahçe de futbolda hak ettiği şekilde yönetiliyor..”

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.