comScore

Galatasaray Galatasaray

Faruk Süren: 'Şuan için aday olmayı düşünmüyorum'

18 Şubat 2015, Çarşamba 14:36
Faruk Süren: 'Şuan için aday olmayı düşünmüyorum'

Galatasaray'da 23 Mayıs'taki seçim öncesi başkan adaylıkları konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor.

FutbolArena Özel - Sarı kırmızılıların efsanevi başkanlarından Faruk Süren, mayıs ayındaki kongrede adaylıkla ilgili Futbolarena'ya çok özel açıklamalarda bulundu.
 
“ADAY OLMAYI DÜŞÜNMÜYORUM”
 
Basında yer alan “Aday oluyor” haberlerinin doğruyu yansıtmadığını söyleyen Süren, “Bu haberin gerçeklik payı yok. Şuan için kongrede başkanlık adayı olmayı düşünmüyorum. Galatasaray çok büyük bir camia. Genç ve hırslı yöneticilerimiz var. Su akar mutlaka yolunu bulur. Galatasaray, yeni başkanını bir şekilde kendi arasında iştişare yaparak bulacaktır” dedi.
 
“TALEP OLURSA…”
 
Galatasaray'ın kalbinde olduğunu ifade eden Süren, “Talep gelmesi halinde her zaman bu takımın yanında olur elimden geldiğince de yardımcı olmaya çalışırım. Galatasaray benim evim. Tabi ki de destek veririm. Sarı kırmızılı renklerin ben de yeri çok özel. Bunu anlatmaya duygularım yetmez” diye konuştu.

FENERBAHÇE BİR ADIM ÖNDE!
 
Hamza Hamzaoğlu'nun gelişiyle takımın çehresinin değiştiğini söyleyen Süren,  “Şampiyonluk 3 takım arasında gidip geliyor. Şuan 3 takımın da şansı var. Ancak matematiksel anlamda baktığımızda Fenerbahçe'nin derbileri evinde oynayacak olması dışında kadro derinliği ve kalitesiyle bir adım önde duruyor gibi. Ama futbolda matematik değil sahada ortaya konulan mücadele tabii ki şans etkili” ifadelerini kullandı.

DUYGUN BAŞKAN BAŞARIYLA GİDİYOR!
 
Süren, Başkan için de, “Duygun Yarsuvat, göreve gelirken bir plan dahilinde koltuğa oturdu. Mayıs sonrası olmayacak. Görev aldığı sürede borçları azaltma yolunda önemli ve başarılı işlere imza attı. Mayıs'ta tekrar aday olmayacak olması kendi takdiri” dedi. 

Haber: Ertan SÜZGÜN

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.