comScore

Fan Token sahipleri Ballon D'OR ödül törenine katılıyor

27 Eylül 2022, Salı 12:44
Fan Token sahipleri Ballon D'OR ödül törenine katılıyor

Dünyanın en büyük taraftar etkileşim ve ödüllendirme platformu Socios.com, Ballon d'Or Ödülleri'nin bu yıl da Resmi Partneri olduğunu açıkladı.

FutbolArena - 66 yıldır dünya futbolunun önemli bir parçası olan Ballon d'Or Ödülleri bu yıl  17 Ekim 2022'de Paris'teki görkemli Théâtre du Châtelet'de gerçekleşecek. Bu muhteşem geceye Socios.com uygulamasını indirerek Fan Token sahibi olan sporseverlerden bazıları da katılma fırsatını yakalayacak. 

Bu sezon da dünya futbolunun en prestijli ödül organizasyonunda yer alacak Socios.com'un CEO'su Alexandre Dreyfus  “Bir kez daha Ballon d'Or ile partner olmaktan keyif duyuyoruz. Bu bize de futbolun en prestijli ve geleneksel ödülünde kendi markamızı parlatma imkanı veriyor. Milyonlarca taraftar halihazırda Socios.com ile keyifli zamanlar geçirirken, böylesi bir görünürlük sayesinde büyüyen ödül ve etkileşim topluluğumuza milyonlarca yeni taraftar da ekleyebileceğiz.”  ifadelerini kullandı. 
Socios.com ekosisteminde FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Manchester City, Juventus, AC Milan, Inter Milan, Arsenal, Napoli, Valencia, Atlético de Madrid gibi futbol devleri ve daha pek çok önemli Avrupa takımı yer almakta. Socios.com ayrıca Brezilya, Meksika, Şili ve Arjantin'in birçok kulübünün yer aldığı Güney Amerika'da da önemli bir varlık sergilemekte. Futbola ek olarak, MMA devleri UFC, önde gelen Formula 1 takımları, birçok e-spor takımı ve NBA, NHL, NFL ve MLS'i de barındıran 70'ten fazla ABD spor kulübü de partnerler arasındadır. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!