comScore

Facebook Tinder mi oluyor? Facebook çöpçatanlık özelliği nedir? (Facebook sevgili bulma özelliği)

02 Mayıs 2018, Çarşamba 13:16
Facebook Tinder mi oluyor? Facebook çöpçatanlık özelliği nedir? (Facebook sevgili bulma özelliği)

Facebook Tinder özelliğini mi devreye sokacak? Dünyanın en büyük sosyal medya platformu olan Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, çöpçatanlık özelliğini kısa süre içerisinde devreye sokacağını açıkladı. Facebook sevgili bulma özelliği nedir? Facebook arkadaş bulma özelliği nasıl kullanılır?

Facebook sevgili bulma özelliği devreye giriyor. Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg yaptığı açıklamada kısa süre içerisinde Facebook çöpçatanlık özelliğini çıkaracağını açıkladı. Kullancıların merak ettiği facebook çöpçatanlık özelliği nasıl kullanılacak? Facebook Tinder mi olacak? Facebook sevgili nasıl bulunur? Mark Zuckerberg detayları açıkladı.
 

Facebook çöpçatanlık özelliği nedir? Facebook sevgili bulma (2 Mayıs 2018)


Dünyanın en büyük medya şirketi olan Facebook, çöpçatanlık özelliğini devreye sokuyor. Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, facebook sevgili bulma özelliğini kısa sürede kullanıma açacaklarını söyledi. Zuckerberg, "Bu özellik geçici ilişkiler değil, gerçek ve uzun ömürlü ilişkileri hayata geçirecek" dedi.
 

Facebook sevgili bulma özelliği nasıl olacak? Facebook gizli profil oluşturma


Facebook'un uygulamaya geçireceği çöpçatanlık özelliği için kullanıcılar farklı bir profil oluşturabilecek. Bu profil, kullanıcının arkadaşları tarafından görüntülenemeyecek. Daha sonra Facebook algoritması kullanıcıya olası eş tavsiyelerinde bulunmaya başlayacak.

Yeni özelliğin Facebook'un tüm hizmetlerinde olduğu gibi ücretsiz olacağı da açıklandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"