comScore

Facebook çöktü mü? Facebook girilmiyor mu? (Facebook giriş)

13 Mart 2019, Çarşamba 20:14
Facebook çöktü mü? Facebook girilmiyor mu? (Facebook giriş)

Facebook'a bu akşam saatlerinde erişim problemi yaşandı. Yaşanan bu sorun sonrasında Facebook kullanıcıları sayfalarına erişemedi. Facebook çöktü mü? sorusunun yanıtı haberimizde.

FutbolArena - Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan Facebook'ta erişim sorunu yaşandı. Telefon ve bilgisalarların en çok girilen siteleri arasında yer alan Facebook'un çöküşü sosyal medyanın gündemine oturdu. Facebook çöktü mü? Facebook giriş, Facebook  girmiyor mu? sorularının yanıtı haberimizde.


Facebook çöktü mü?


Milyonlarca kullanıcısı olan Facebook çöktü. Facebook'a bu akşam erişim sağlanamadı. Facebook'un çökmesi sosyal medyanın gündemine oturdu. Facebook'ta bu akşam saatlerinde yaşanan erişim sorunu ile birlikte fotoğraf yükleyememe, sayfa yenilememe sorunları yaşandı.

Yaşanan bu gelişme üzerinde Facebook kullanıcıları internet arama moturu Google'da Facebook çöktü mü? sorunu aratmaya başladı. Facebook'ta yaşanan bu erişim sağlanamama sorunu sonrasında resmi kaynaklardan henüz bir açıklama yayınlanmadı.


Facebook ne zaman kuruldu?


Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu.
''EN KISA SÜREDE ÇÖZECEĞİZ''

Facebook'tan açıklama geldi: ''Bazı kullanıcılarımızın Facebook uygulama ailesine erişim sorunu yaşadığının farkındayız. Sorunu en kısa zamanda çözmek için çalışıyoruz''


Facebook giriş için tıklayın 

 

Instagram çötü mü? Instagram neden çöktü?


Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Instagram'ın yoğunluk ya da güncelleme hazırlığı nedeniyle çöktüğü, erişim sorunları yaşandığı tahmin ediliyor. 13 Mart 2019 Çarşamba akşamı başlayan sorun bir süre sonra normale döndü. Bazı kullanıcılarda problem devam ederken, "Instagram çöktü mü, Instagram'a ne oldu, Instagram girilmiyor, Instagram neden giriş yapılmıyor, Instagram giriş yapma, Instagram giriş yolları" gibi sorgular yapılıyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"