comScore

Everton'da Sam Allardyce ile yollar ayrılacak

13 Mayıs 2018, Pazar 04:31
Everton'da Sam Allardyce ile yollar ayrılacak

Everton'ın İranlı sahibi Farhad Moshiri gelecek sezonda Sam Allardyce ile yolları ayırmayı planlıyor. İngiliz kulübünde Sam Allardyce'ın yerine düşünülen isimlerin başında ise Sergio Conceiaço geliyor. 

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig takımlarından Cenk Tosun'un formasını giydiği Everton kulübünde sezon sonunda teknik direktör Sam Allardyce'ın görevine son verilmesi planlıyor.


Sam Allardyce Everton'da kalacak mı?


Everton yönetimi geçtiğimiz günlerde Sam Allardyce'ın geleceği konusunda taraftarlara anket gönderirken, mavi beyazlı taraftarlar da gelecek sezonda takımın başında Sam Allardyce'ı takımın başına görmek istemiyor. The Sun'ın haberine göre yüksek maaşına ve önemli transferlere rağmen Premier Lig'de bu sezon ilk 5 hedefine ulaşamayan Everton'ın İranlı sahibi Farhad Moshiri yeni teknik direktör arayışlarına başladı. 

SERGIO CONCEICAO İLK ADAY
Everton'ın İranlı sahibi Farhad Moshiri, bu sezon Porto'da başarılı bir dönem geçiren ve takımı ligde şampiyon yapan Sergio Conceiaço'yu teknik direktör olarak düşünüyor. Porto'da yıllık 2 milyon euro kazanan Sergio Conceiçao'ya yüksek miktarda bir teklif yapılması beklenirken, Porto'nun Sergio Conceiaço'yu bırakmak istememesi de önemli bir engel olarak görülüyor. 

İngiltere Premier Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"