comScore

Everton Everton

Cenk Tosun'un yeni hocası Marco Silva oldu

31 Mayıs 2018, Perşembe 16:49
Cenk Tosun'un yeni hocası Marco Silva oldu

Sam Allardyce ile yolları ayıran Everton'da yeni teknik direktörün Marco Silva olmasına kesin gözüyle bakılmaya başadı. İngiliz basını, Everton'ın Marco Silva açıklamasının an meselesi olduğunu açıkladı.

FutbolArena Dış Haberler - Premier Lig'de Cenk Tosun'un formasını giydiği Everton'un yeni teknik direktörönün kim olacağı netleşmeye başladı. Sam Allerdyce ile yollarını ayıran Everton, Marco Silva'yı açıklamak üzere. Everton, teknik direktör Marco Silva ile 3 yıllık anlaşma imzalayacak.
 

Everton'un yeni hocası kim oldu?


Sam Allerdyce ile istenilen başarıyı elde edemeyen Everton, Portekizli çalıştırıcıya üç yıllık anlaşma teklif etti Goodison Park'ta Sam Allardyce'nin yerini almaya çok yaklaştı. Silva şu ana kadar Everton'ın yeni futbol direktörü Marcel Brands ile görüştü ve birlikte nasıl çalışacakları konusunda mutabakata vardı. Everton'ın anlaşmayı hafta bitmeden açıklaması bekleniyor.

WAYNE ROONEY İLE GÖRÜŞECEK
Son olarak Premier Lig'in bir başka ekibi Watford, Ocak ayında Silva ile yolların ayırmıştı. Başarılı çalıştırıcının Wayne Rooney konusunda yönetimle bir toplantı yapacağı ve deneyimli oyuncuyla da bir görüşme gerçekleştireceği ifade edildi. Bu gelişme sonrası Cenk Tosun'un Everton'da 2. çalışacağı hoca Marco Silva olacak.

EVERTON, MARCEL BRANDS'I AÇIKLADI

İngiltere Premier Lig ekibi Everton, Sam Allardyce ile yolların ayrılmasından sonra göreve yeni teknik direktör Marco Silva'yı getirdi. 

Sezon sonunda Sam Allardyce ile yolları ayıran Everton'da yeni teknik direktör belli oldu. Everton'da göreve Portekizli teknik adam Marco Silva getirildi. 40 yaşındaki teknik adam Marco Silva, daha önce Estoril, Sporting Lizbon ve Olympiakos, Hull City ve son olarakta Watford takımlarını çalıştırdı.

Silva, Everton'ın yeni futbol direktörü Marcel Brands ile görüşerek yeni sezon planlamasını yaparak, transfer görüşmelerine başlaması bekleniyor.

Premier Lig Haberleri FutbolArena'da


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"