comScore

Everton Everton

Cenk Tosun'un Everton'da ilginç anısı

20 Ocak 2018, Cumartesi 23:39
Cenk Tosun'un Everton'da ilginç anısı

Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun kulüp televizyonuna önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Yeni takımıyla ilk maçına Tottenham karşısında çıkan milli futbolcumuz, Everton'da yaşadıklarına ve takım arkadaşlarıyla iletişimine dair birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. 

"GERGİN DEĞİLDİM"
Everton formasıyla Premier Lig'de ilk maçına Tottenham karşısına çıkan Cenk Tosun, "Heyecanlıydım ama gergin değildim. Kendime güveniyorum." diye konuştu. 

"KADROMUZ GÜÇLÜ"

Takım arkadaşları ve Walcott'un transferleri hakında konuşan Cenk, "Takıma uyum sağlamam kolay oldu. Takım arkadaşlarım bu konuda gerçekten bana yardımcı oluyor. İyi bir kadroya sahibiz ve Walcott'un gelişiyle daha da güçlendik." ifadelerini kullanırken, İngilizce'sinin şu anda iyi olduğunu fakat daha fazla geliştirmeye çalıştığını söyledi.

"ROONEY'E BİRAZ DAHA YAVAŞ KONUŞUR MUSUN DEDİM"

Bu yüzden takım arkadaşlarının aksanından dolayı zaman zaman iletişim problemi yaşadığını dile getiren golcü oyuncu, Rooney ile oynamak da büyük bir onur benim için. Kendisini anlatmaya gerek yok zaten. Futbolculuğunu, kariyerini ve gollerini biliyoruz. Tabi aramızda şöyle bir durum var, ben İngilizce'mi geliştirmeye çalışıyorum. Şu anda kötü değil ama daha iyi olmasını istiyorum. Rooney'in aksanı farklı ve çok hızlı konuşuyor. Ona biraz daha yavaş konuşur musun diyorum. Sağolsun o da yavaş konuşuyor." ifadelerini kullandı. 

İngiltere Premier Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (18 Şubat 2020)