comScore

Everton Everton

Cenk Tosun'dan Emre Belözoğlu'nun sözlerine yanıt

18 Ocak 2018, Perşembe 13:57
Cenk Tosun'dan Emre Belözoğlu'nun sözlerine yanıt

Everton'a transfer olan milli futbolcumuz Cenk Tosun yaptığı basın toplantısında Emre Belözoğlu'nun Sam Allerdyce ile ilgili söylediklerine çok şaşırdığını söyledi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan golcü futbolcu Cenk Tosun, basın toplantısında İngiliz gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Transfer süreci ve İngiltere macerasında kısa sürede neler yaşadığını anlatan Cenk Tosun önceki günlerde Medipol Başakşehirli futbolcu Emre Belözoğlu'nun kendisiyle ilgili söylediklerine değindi
 

Cenk Tosun'un Emre'nin Sam Allerdyce sözlerine verdiği yanıt


Emre Belözoğlu önceki gün katıldığı Tivibu programında Nihat Kahveci'ye, "İngiltere'de çok temas var ama Cenk'in gol vuruşu çok iyi. En büyük handikabı hocası. Sam Allardyce benim de hocamdı Newcastle'da. 1.5 sene çalıştık. Forveti yalnız bırakan ve beslemekten uzak bir futbol sistemi var" diyerek Sam Allerdyce'nin oyun anlayışının Cenk Tosun'a ters gelebileceğini söylemişti.
"EMRE BELÖZOĞLU'NA ÇOK ŞAŞIRDIM"

Cenk Tosun'a 1 yıl Sam Allerdyce ile çalışan Emre Belözoğlu'nun bu sözleri sorulurken çarpıcı bir yanıt verdi. Başarılı golcü, "Dürüst olmak gerekirse ben oldukça şaşırdım, çünkü Emre ile özel olarak konuştum ve Sam Allardyce'nin yönetiminde oynamamın harika bir fırsat olduğunu söylemişti. dedi.

Emre Belözoğlu Sam Allerdyce hakkında olumsuz konuşmuş ancak Cenk Tosun'a övgülerde bulunmuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)