comScore

Euro ve Dolar kaç TL oldu? Euro 7 TL mi? (Canlı Euro ve Dolar fiyatları)

09 Mayıs 2019, Perşembe 13:31
Euro ve Dolar kaç TL oldu? Euro 7 TL mi? (Canlı Euro ve Dolar fiyatları)

Türkiye'de Euro ve Dolar kurlarında yükseliş endişeli gözlerle takip ediliyor. İstanbul seçimlerinin tekrar edilmesi kararının ardından Dolar ve Euro yukarı doğru ivme kazandı. Euro 7 TL mi oldu? Dolar ve Euro kaç TL oldu? Euro ve Dolar ne kadar? Dolar ve Euro kuru, bugün dolar euro fiyatı ve canlı euro dolar fiyatı için yapılan sorguların cevabı haberimizde.

1 Euro kaç TL oldu? 1 Dolar kaç TL oldu? Yüksek Seçim Kurulu'nun geçen gün İstanbul seçimleri için aldığı yenileme kararı 9 Mayıs 2019 Perşembe günü Euro ve Dolar fiyatlarını etiklemeye devam ediyor. Euro 7 TL mi oldu? Dolar ne kadar? Dolar kuru, bugün dolar fiyatı ve canlı dolar fiyatı, 1 Dolar kaç TL, Euro ne kadar? Euro kuru, bugün euro fiyatı ve canlı euro fiyatı, 1 Euro kaç TL gibi sorgular yapmaya başladı.


1 Euro kaç TL? 1 Dolar kaç TL? (9 Mayıs 2019 Perşembe)


Türkiye'de bugün öğlen saatlerinde 1 Euro 6,98 Türk Lirası oldu. 7 TL sınırına dayanan Euro, 9 Mayıs 2019 Perşembe günü 8 kuruş birden değer kazanarak 6,98 TL oldu. YSK'nın İstanbul seçimlerini yenileme kararınından önce Euro 6,69 TL seviyesindeydi.

Ülkemizde ABD Doları da yaşanan gelişmelerin ardından yükselişini sürdürdü. 9 Mayıs 2019 Perşembe günü 1 ABD Doları 6,23 Türk Lirası oldu. 7 kuruş yukarı ivme yapan ABD Doları, YSK'nın kararından önce 5,98 TL olarak işlem görüyordu.

 

Canlı Euro ve Dolar fiyatı takip etme sitesi


Yatırımcılar Euro ve Dolar'ın durumunu yakından takip ederken, Türkiye'de yaşanan siyasi gündem nedeniyle döviz kuruna yoğun ilgi gösteriliyor. Euro ve Dolar'a yatırım yapanlar kazanırken, dövizle borçlananlar durumu endişeyle takip ediyorlar.

CANLI EURO TAKİP İÇİN TIKLA!

CANLI DOLAR TAKİP İÇİN TIKLA!

Euro ve Doları yakından izlemek için kullanıcılar Canlı Dolar fiyatı ve Canlı Euro fiyatı takip etme sitesi arıyor. Canlı dolar fiyatı ile Canlı Euro fiyatı takibini yapmak için haberimizde yer alan canlı dolar, canlı euro takip linkine tıklayarak anbean dolar - euro fiyatlarındaki değişimleri takip edebilirsiniz. 

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!