comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Eto'o'nun Beşiktaş'a transferi Cuma'ya kaldı

05 Ocak 2017, Perşembe 20:01
Eto'o'nun Beşiktaş'a transferi Cuma'ya kaldı

Beşiktaş'ın Samuel Eto'o transferinde görüşmeler tüm hızıyla sürüyor. Antalya'da olan başkan Fikret Orman, Eto'o'nun Beşiktaş'a transferi konusunda yoğun çaba sarfederken, Eto'o - Beşiktaş transferiyle ilgili görüşmeler Cuma gününe kaldı. Detaylar. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ın Samuel Eto'o transferinde ısrarı devam ediyor. Önceki gün Antalya'ya giderek siyah beyazlıların antrenmanını izleyen, akşam da yöneticilerle birlikte şarkıcı Haluk Levent ile keyifli bir gece geçiren Fikret Orman bir yandan Kamerunlu golcünün transferi için görüşmeleri yürütüyor. 


Eto'o'nun Beşiktaş'a transferi ne durumda?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Antalya'da Regnum Otel'de Kamerunlu golcünün transferi için görüşmlerini sürdürüyor. Perşembe günü yapılan müzakerelerin ardından kesin bir sonuç çıkmayınca görüşmeler Cuma gününe kaldı. 

Beşiktaş Eto'o'nun transferinde kesin olarak bonservis ödemek istiyor. Buna karşılık Ömer Şişmanoğlu'nun yanında Kerim Frei'i kiralık olarak önerildi. Ancak Antalyaspor'a gitmek istemeyen Kerim Frei ile bir kez daha konuşulacak. 
Antalyaspor'un Beşiktaş'tan talebi ise Ömer Şişmanoğlu + 1.5 milyon euro bonservis bedeli yönünde. Bonservis ödemek istemeyen Beşiktaş'ın Ömer'in yanında Kerim Frei'i kiralık teklif etmesinin ardından yapılan görüşmelerde Antalyaspor'un 1.5 milyon euro'dan 1 milyon euro'ya indirime gitme durumu oluştu. 

BAŞKAN MÜJDE VERMEK İSTİYOR

Buna göre Cuma günü Antalyaspor cephesiyle transferi tekrar görüşecek olan başkan Fikret Orman iyi haberlerle idmana gitme hedefliyor. Eğer Eto'o'nun Beşiktaş'a transferi gerçekleşirse 'Hepimiz Eto'o'yuz' kampanyası başlatılacak. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)