comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Eto'o olayında sonra Rıza Çalımbay'a baskı

10 Ocak 2017, Salı 21:31
Eto'o olayında sonra Rıza Çalımbay'a baskı

Rıza Çalımbay'a yakın kaynaklardan aldığımız duyumlar olayın daha da ileri taşındığını gösteriyor

FutbolArena Özel - Geçtiğimiz günlerde yaşanan transfer krizinin ardından siyah beyazlı camiadan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'e yoğun tepkiler gelmiş ve iki kulüp yöneticilerinin arası bu olay nedeniyle açılmıştı.

CEVAP GECİKMEDİ
Ardı ardına yapılan açıklamalardan sonra Fikret Orman'ın üst akıl olarak Aziz Yıldırım'dan talimat alıyorlar sözleri gündeme gelmiş Ali Şafak Öztürk ise Hürriyet'e verdiği röportajda:“Aziz Yıldırım ile yakınlığım yok. ‘Üst akıl' sözü mantıksız. Ben birisinden emir almam. Fenerbahçe'yi 1-0 yendik. Benim böyle bir üst aklım olsa bu maçta da tavsiye vermez miydi?” demişti. 
 

Rıza Çalımbay'a istifa et baskısı


Rıza Çalımbay'a yakın kaynaklardan aldığımız duyumlar ise olayın daha da ileri taşındığını gösteriyor. Antalya kampında Beşiktaşlı eski-yeni bazı yöneticilerin Rıza Çalımbay'a “İstifa Et” konuşmaları yaptığı ve hocayı baskı altına aldığı iddia edildi.

Antalyaspor ile iyi bir ivme yakalayan ve Eto'o konusunda daha önce: “Eto'o transfer olacaksa bir an önce gitmeli. Çünkü ara çok kısa. Gidecek mi kalacak mı, onunla uğraşacak durumda değiliz.” diyen tecrübeli çalıştırıcının bu olaylar karşısında nasıl tavır alacağı merakla bekleniyor.

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)