comScore

Esra Akar kim? Esra Akar neden TT oldu? (Esra Akar ünlü biri mi?)

30 Mayıs 2018, Çarşamba 19:51
Esra Akar kim? Esra Akar neden TT oldu? (Esra Akar ünlü biri mi?)

Esra Akar kim? Esra Akar ünlü mü ve Esra Akar kim diye arama yapanların Esra Akar ünlü mi biri mi? Bu sebepten ötürü sosyal medyada bir anda Esra Akar ismi TT listesine çıktı ve Esra Akar hakkında sayısızca mesaj paylaşıldı. 

Esra Akar kimdir? Esra Akar twitter'da neden TT oldu? Esra Akar'ın twitter'da TT olmasının ardından Esra Akar neden TT oldu diye insanlar google'da arama yapmaya başladı. Esra Akar için twitter'da başlatılan #EsraAkartwitter'da etiketinin ardından Esra Akar kim araması kısa süre içinde popüler oldu. 

Esra Akar kim? Esra Akar ünlü mü ve Esra Akar kim diye arama yapanların ulaşmak tek bilgi, Esra Akar ünlü biri mi? Esra Akar neden twitter'da TT oldu? İşte bu gelişmelerin ardından Esra Akar hakkında sosyal medyada yapılan paylaşımların bazılarını sizler için derledik. PAYLAŞIMLARDAN BAZILARI:

Esra hanım tweeterda yine tt olmuşsunuz ,biz #EmeklilikteYasaTakilanlar vallahi sizin kadar gündeme gelemedik,bir saattir Google da aradım bulamadım sizi,ama biz her evde en az bir tane varız #EsraAkarTwitterda @eytzaferozer67

‏@elif_demirovsky
Gençler biri gene parasını konuşturmuş #EsraAkarTwitterda

‏@yutar_sait
Tanıyormuyuz arkadaşı #EsraAkarTwitterda

‏@burhant41258587
Şuan aklımdaki tek soru kim bu #EsraAkarTwitterda

‏@FakirliginTonu
Esra akar kim bilen var mı halk ozanı filan mı bilen yazabilir mi... #EsraAkarTwitterda

‏@ersinozbkir
#EsraAkarTwitterda o kim ki bilemedik nasıl biri
 
@gnc_eg
#EsraAkarTwitterda ne yapalım yani bizde buradayız


İnsanların merak ettiği tek soru şu: Esra Akar kim? Esra Akar neden TT oldu? Bilinmesi gereken detaylar arasında Esra Akar'ın ünlü biri olmadığı ve kendisi hakkında hiçbir bilgiye ulaşılamadığıdır. Esra Akar'ın twitter'da neden TT olduğunu merak edenler Esra Akar hakkında hiçbir bilgiye ulaşamadı. Bu sebeple ünlü olmayan ve hakkında hiçbir bilgiye ulaşılamayan Esra Akar'ın twiter'da trend topic olmasının ardından kısa süre içinde TT listesinden düşmesi bekleniyor. 

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"