comScore

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yayınlandı mı? Eşkiye Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ne zaman?

05 Şubat 2019, Salı 12:45
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yayınlandı mı? Eşkiye Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ne zaman?

EDHO yeni bölüm yayınlandı mı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm neden yayınlanmadı? EDHO son bölüm izle.

ATV ekranlarında yayınlanan ve ekranların sevilen dizilerinden olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölümleri ile heyecan yaratıyor. EDHO yeni bölümü yayınlandı mı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yayınlandı mı? Atv Edho izle. EDHO son bölüm izle seçenekleri haberimizde.

EDHO bu akşam yeni bölümü ile sevenleriyle buluşması bekleniyordu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü 5 Şubat akşamı ATV ekranlarında gösterime girmesi gereken yayıncı kuruluşun yayın akışı listesinde yer almaması EDHO bu akşam yayınlanmayacak mı? sorusunu akıllara getirdi.
Eşkiye Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ne zaman? EDHO dizisi 5 Şubat akşamı ATV ekranlarında yayınlanması gerekiyordu. Ancak ATV'nın yayın akışında EDHO'nun yeni bölümü görünmüyor. EDHO'nun yayın saati olan 20:00'da ATV ekranlarında 'Can Feda' isimli yerli Türk filmi oynayacak. Edho'nun yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı konusunda ise resmi bir açıklama yapılmadı.


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho) konusu ne?


Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur. Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır. Vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir. Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.

EDHO OYUNCU KADROSU

Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

EDHO YENİ BÖLÜM İZLE


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)