comScore

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tek parça full izle 2 Nisan (EDHO yeni bölüm fragmanı İZLE)

02 Nisan 2019, Salı 23:32
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tek parça full izle 2 Nisan (EDHO yeni bölüm fragmanı İZLE)

ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 131. bölümü ile ekranlara geldi. EDHO yeni bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ve EDHO yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar 131. bölümü ile yayınlandı. EDHO son bölümde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar yeni bölüm izlemek isteyenler ve EDHO yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinin 131. bölümünde Akif'in evini baskına giden Çakırbeyliler hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. En çok İlyas'ı yaralayacak olan bu karşılaşma, Akif'in ölümünü yakından ilgilendirir.
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar son bölümde neler oldu? EDHO 131. bölüm izle


Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinin son bölümünde Ünal Kaplan'ın ihaneti açığa çıktı. Çakırbeyliler, Fuat'i takip ederken hiç beklemedikleri bir sonuçla karşılaştı. Masa üyeleri Ünal Kaplan'dan bunun hesabını sormak için planlar yaptı. Her şeyin farkında olan Ünal Kaplan da boş durmadı. Öte yandan Zeki, Çakırbeyliler'den paçasını kurtarsa da kendisini Façalı Ferman'ın oyununun içinde buldu.

EDHO dizisinin yeni bölümü olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi 131. bölümde Çakırbeyliler, Akif'in evini bastı. Ama sonuç hiç umdukları gibi olmadı. İlyas bu baskının sonucundan çok etkilendi. Akif'in ölümü için yapılan oyunlar da suya düştü. Alparslan aşık olduğu kadının bir hain olduğunu öğrendi. Zeki Sivri tüm bu yaşananların ardından savaş açtı. Ünal Kaplan ise Mesut ile pazarlık yaparak liderliğini kurtarmaya çalıştı. Hızır'ın gazabına uğramamak için Zeki'nin kaldığı yeri öğrenmek zorundadır.
EDHO 131. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi oyuncuları


Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar 132. bölüm fragmanı çıktı mı? EDHO yeni bölüm fragmanı


ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. EDHO 132. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Eşkıya Dünyaya Hükümdar yeni bölüm fragmanı çıktı mı? EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar 132. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. EDHO dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi 132. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"