comScore

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tek parça full izle 19 Şubat (EDHO yeni bölüm fragmanı İZLE)

19 Şubat 2019, Salı 23:27
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tek parça full izle 19 Şubat (EDHO yeni bölüm fragmanı İZLE)

ATV'de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölümü ile ekranlara geldi. EDHO yeni bölüm izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ve EDHO yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölümü ile yayınlandı. EDHO son bölümde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izlemek isteyenler ve EDHO yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Dizinin son bölümüne "O sokaklar dediğiniz kimlerse, temizleyeceğim. Ondan sonra o Façalılar'ın hepsini öldürmek için oturacağım o masaya" cümlesi damga vurdu.
 

EDHO son bölümde neler oldu?


İlyas ile Behzat'ın arasındaki düşmanlık, hapishanede koğuşlarının değişmesiyle son buldu. Façalılar ve İlyas operasyonu başlatmak için en uygun zamanı beklemeye başladı. İlyas ve Behzat düşmanlarının ölüm haberini beklerken, hapishaneden diri çıkabilmek için bir mucize beklemeye başlar. Hızır ve Haşmet, hapishaneden gelecek kötü haberin korkusuyla yaşarken kardeş savaşına engel olamadı. Hızır'dan çekinen Haşmet, düşmanı ile tekrar karşılaşmaya cesatet edemez. Düşmanlığı sonlandırmak için eline geçen fırsatı kullanır.


 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 125. bölümde neler yaşandı?


Façalılar ile Çakırbeyliler artık ortak olmuştur. Hızır'ın kardeşini hapisten kurtarmak için Ünal Kaplan ile el sıkışılır. Dokunulmazlık kuralı gruplar arasında gerginliğin yaşanmasını önler. Düşmanlar savaşa bu kural nedeniyle girişemez. Ünal Kaplan'ın otoritesi ve dostlukların devreye girmesiyle olaylar gelişir. Çakırbeyliler ise bu planın açığa çıkmasının ardından masayı dağıtmak için harekete geçer. Ancak Ömür, İlyas'ı otelde ziyaret ederken Hayriye Ana'dan kurtulamaz. Hayriye Ana, Ömür kozunu kullanarak zekasını bir kez daha ortaya koyar.
DİZİNİN OYUNCU KADROSU

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosundan Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Tarık Ünlüoğlu (Ünal Kaplan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli), Kenan Çoban (Fahri), Turgay Tanülkü (Şahin Ağa), Haydar Şişman (Hurşit Dere) ve Yalçın Hafızoğlu (Hızır Ali Çakırbeyli) gibi başlıca isimler yer alıyor.

EDHO 125. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 126. bölüm fragmanı çıktı mı? EDHO yeni bölüm fragmanı


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 126. bölüm fragmanını merak eden dizi tutkunlarının aramaları sonuçsuz kaldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. Nefes kesen final sahnesiyle izleyecilerini heyecanlandıran EDHO dizisi yeni bölüm fragmanını yakın zamanda yayınlayacak.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"