comScore

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle 21 Mayıs (Atv EDHO yeni bölüm fragmanı İZLE)

21 Mayıs 2019, Salı 23:10
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle 21 Mayıs (Atv EDHO yeni bölüm fragmanı İZLE)

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Atv izle. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. bölüm izle. 

Atv ekranlarında her Salı akşamı yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü gösterime girdi. ATV'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü büyük beğeni topladı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'nun yeni bölümünü izlemek isteyen yada yayınlanan yeni bölümü yeniden izlemek isteyen dizi severler, internet ortamında EDHO izle, EDHO son bölüm izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle, ATV Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle seçeneklerini araştırmaya başladı.


Atv İzle: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm izle


SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Herkesin intikam almak için sıraya girdiği Zeki nihayet yakalanmıştır. Zeki'ye gereken cezayı vermek ise en çok Haşmet'in hakkıdır; fakat yakalandığı gibi öldürülmemesi büyük hata olacaktır. Düşmanını, yüreği soğuyana kadar öldürmemeye niyet eden Haşmet, bu hatası yüzünden hem Zeki'den hem de canından olmakla burun burunadır. Ağabeylerinin vurulmasıyla bir darbe daha alan Façalılar, yıkılmamak için büyük çaba sarf ederler. Ünal Kaplan, bir hain olduğu artık kesinleşmiş olan Akif'in, derhal yakalanması için Altan ile görüşme yapar. Akif de ona ve ekibine başlatılacak operasyonun farkındadır ve kaçış planlarını başlatır. Duygularını kullanan bu adamdan hesap sormak isteyen Esra'nın korkusuz tavırları, bir ölüm kalım savaşının içine girmesine neden olacaktır. Esra'nın hayatıyla oyun oynadıklarını düşünen Çakırbeyliler, bu savaştan kendilerini sorumlu tutacaklardır. Esra'yı ölüme terk edip kaçan Akif ise artık kandırabileceği tek kişinin, Serpil'in yanında soluğu alır. Serpil, Özlem eve geldiğinde gerçek yüzünü gösteren Akif'in oyununu fark ettiğinde her şey için çok geç olacaktır. Akif için kaçış bileti olan Alparslan, kurtulması zor bir tuzağın içine doğru sürüklenecektir.


138. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 138. yeni bölüm fragmanı atv tarafından izleyicisi ile paylaşıldı. EDHO hayranlarını merak içinde bırakan 138. bölüm fragmanı, Zeki'nin masa için kurduğu plan ile başlıyor. Zeki, Sercan Gabar ile örgüte silah satışını organize ediyor. Zeki'nin amacı devlet korumasını onların üzerinden kaldırmak. Bu silah satışını sanki masa yapıyormuş gibi görülmesi üzerine İstihbarat şefi Altan, bu olaydan dolayı suçlu olarak Çakırbeylileri görüyor. Daha önce Adanalı dizisinde Matador İsmail olarak izlediğimiz Ayhan Eroğlu, bu bölüm ile diziye dahil oluyor. Heyecanla beklenen yeni bölüm 21 Mayıs Salı günü atv'de.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi oyuncuları


Ozan Akbaba: İlyas
Yunus Emre Yıldırımer: Alpaslan
Kenan Çoban: Fahri
Mesut Akusta: Ekrem
Mustafa Vuran: Adnan
Tuna Orhan: Servet
Turgay Tanülkü: Şahin Ağa
Hakan Meriçliler: Karabatak Ziya
Sabina Toziya: Hayriye Çakırbeyli
Hakan Karsak: Enişte
Erdal Küçükkömürcü: Davut
Emre Törün: İstihbaratçı Nevzat
Sevinç Gürçen: Hatice
Savaş Özdemir: Tipi
Sevil Akı: Emine
Erkan Bektaş: Ateş
Sedat Kalkavan: İlker
Zara: Gönül
Can Bartu Arslan: Ömer Çakırbeyli
Yasemin Sakallıoğlu: Lütfiye
Nihan Taşyürek: Özgür

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"