comScore

Eskişehirspor'a UEFA'dan büyük şok!

20 Eylül 2017, Çarşamba 19:51
Eskişehirspor'a UEFA'dan büyük şok!

TFF 1. Lig takımlarından Eskişehirspor'a bir kötü haber de UEFA'dan geldi. 

FutbolArena - Eskişehirspor'a üst üste kötü haberler! TFF 1. Lig'de aldığı başarısız sonuçların yanı sıra ekonomik krizle boğuşan kırmızı siyahlılara UEFA'dan kötü haber geldi. UEFA'dan lisans almak için bir süredir görüşmelerini sürdüren Eskişehirspor kulübüne cevap iletildi. 


Eskişehirspor'un 3 puanı silindi mi?


TFF 1. Lig takımlarından Eskişehirspor'a kötü haber. Ligde oynadığı 5 maçta sadece 3 puan alabilen ve henüz galibiyetle tanışamayan Eskişehirspor, son maçında sahasında Ümraniyespor ile 1-1 berabere kaldı. 

Öte yandan Eskişehirspor bu sezon için UEFA yapılan görüşmelerde lisans almak için yoğun çaba harcıyordu. Eskişehirspor kulübüne yakın olan gazeteci Akif Yer'in haberine göre; kırmızı siyahlıların UEFA'dan lisans alamadığı için 3 puanı silindi. 
 

Eskişehirspor - Ümraniyespor maçında neler oldu?


Zaman zaman sert müdahalelerin olduğu mücadelede, 84. dakikasında sinirler bir anda gerildi. Eskişehirspor ile Ümraniyespor oyuncuları arasında gerginlik yaşandığı sırada, bir Eskişehirspor taraftarı sahaya girerek Ümraniyespor kalecisi Burak Öğür'ün yanına kadar geldi.
TARAFTARLAR GİRDİ, KIRMIZI KARTLAR HAVADA UÇUŞTU

Sahaya giren taraftarı polisler dışarı çıkardı. Bu sırada oyuncular arasındaki gerginlik de arttı. Oyunun yaklaşık 10 dakika durdurulduğu mücadelede Eskişehirspor'dan Erkan Zengin, Ümraniyespor'dan da Mehmet Sedef kırmızı kartla cezalandırıldı. Mücadelenin bitiş düdüğünün ardından da futbolcular arasındaki gerginlik bir süre devam etti.

Kırmızı Siyahlı takımla ilgili tüm gelişmelere Eskişehirspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.