comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Eskişehirspor'da Yücel İldiz: 'Hastalığımız hortladı'

05 Kasım 2017, Pazar 19:07
Eskişehirspor'da Yücel İldiz: 'Hastalığımız hortladı'

Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, "İnanılmaz goller kaçırdık. Futbolda atacaksınız. Biz kaçırdık, rakibimiz attı. Böyle bir maç oldu. Yine eski hastalığımız hortladı" dedi.

FutbolArena - Eskişehirspor, TFF 1. Lig'in 11. haftasında evinde Ankaragücü'nü ağırladı. Mücadele karşılıklı ataklarla devam ederken, ilk ve ikinci golü Ankaragücü buldu. Son dakikalarda Eskişehirspor'un golüne yanıtı geciktirmeden veren başkent temsilcisi, maçı 3-1 kazandı. Maçın ardından değerlendirmelerde bulunan Eskişehirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, takımıyla ilgili tespitlerde bulundu.
 

Yücel İldiz, Eskişehirspor - Ankaragücü maç sonu açıklamaları


Yücel İldiz, "Maç öncesi de zorlu bir müsabaka olacağını söylemiştik. Mutlak kazanmamız gereken müsabakaydı. Hakikaten de o bilinç içerisinde çalıştık. Oyuna da iyi başladığımızı düşünüyorum. Özellikle 45 dakika içerisinde hemen hemen rakibe pozisyon vermedik. Yediğimiz gol dışında. İkinci yarı gene çok istedik. Ama bugün hakikaten futbol şansı da yanımızda değildi, beceriksizliğimiz de vardı. İnanılmaz goller kaçırdık. Futbolda atacaksınız. Biz kaçırdık, rakibimiz attı. Böyle bir maç oldu. Yine eski hastalığımız hortladı. Çıkarken kendi ayağımızdaki topları kaptırdık onlardan gol yedik. Mücadele anlamında sonuna kadar kovaladık. Kaçırdığımız veya yediğimiz gollere baktığımız zaman 3-1'lik skor hakkaniyet değildi ama futbolda atacaksınız. Dediğim gibi biz kaçırdık rakibimiz attı. Bu anlamda çok üzgünüz" şeklinde konuştu.

Son dakika TFF 1. Lig Haberleri için FutbolArena'yı takip etmeye devam edin.

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)