comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Eskişehirspor'da Sergen Yalçın istifa etti

21 Eylül 2017, Perşembe 12:46
Eskişehirspor'da Sergen Yalçın istifa etti

Eskişehirspor'da teknik direktör Sergen Yalçın görevinden istifa ettiğini açıkladı.

FutbolArena - Eskişehirspor'da Sergen Yalçın şoku! TFF 1. Lig'de mücadele eden Eskişehirspor'da teknik direktörlük yapan Sergen Yalçın, görevinden ayrıldığını açıkladı. Göreve gelirken bir proje kapsamında geldiklerini belirten Sergen Yalçın, kulübün bundan sonra bir hedefinin olmaması nedeniyle ayrılacağını duyurdu.
 

Eskişehirspor'da Sergen Yalçın ayrıldı


Türkiye Kupası'nda 24 Erzincanspor ile karşılaşacak olan Eskişehirspor'da teknik direktör Sergen Yalçın, maç öncesi A Spor canlı yayınında istifa ettiğini açıklayarak şunları söyledi:

"Göreve başlarken daha farklı şeyler düşündük. Bir proje kapsamında bu görevi kabul etmiştim. Başkanla konuştuğumuzda puan silme cezasının gelmeyeceğini söylemişti. Eski sıkıntılar yaşanmayacaktı. Dün 5'te yola çıktık, 2'de Erzincan'a geldik. Buradan otobüsle Gaziantep'e gideceğiz. Çocuklar böyle bir eziyet çekmek zorunda değil. Oyuncular için çok yorucu bir iş. Eskişehirspor'a başarılar diliyorum. İnşallah her şey daha hayırlı olur. Biz ekip olarak maliyeti yüksek bir ekibiz. Hiçbir hedefi olmayan bir kulüpte bu kadar yüksek maliyetle çalışmaya gerek yok."

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.