comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Eskişehirspor'da Önder Özen depremi! Ayrılık sonrası ilk açıklama

16 Temmuz 2017, Pazar 00:50
Eskişehirspor'da Önder Özen depremi! Ayrılık sonrası ilk açıklama

Eskişehirspor'da sportif direktörlük görevine getirilen Önder Özen ile yollar beklenmedik şekilde ayrıldı. 

FutbolArena - Eskişehirspor'da Önder Özen depremi! TFF 1. Lig takımlarından Eskişehirspor'da sportif direktörlük görevine getirilen Önder Özen ile yollar ayrıldı. Eskişehirspor kulübünden 16 Temmuz Pazar günü saat 16:00'da bir imza töreni düzenleneceği açıklanmasına rağmen yapılan görüşmelerden olumlu sonuç çıkmadı. 
 

Eskişehirspor'da Önder Özen ayrıldı mı?


Goal'in haberine göre; Önder Özen ile Eskişehirspor arasında kulübün mali açıdan sıkıntılı günler geçirmesi ve transfer yasağıyla karşı karşıya kalmasından dolayı bozulduu iddia edildi. Öte yandan Önder Özen ile Eskişehirspor arasında henüz resmi imzalar atılmamıştı ve yapılan görüşmelerde herhangi bir sonuç çıkmadı. 

ESKİŞEHİRSPOR AÇIKLAMIŞTI!
Hatırlanacağı üzere Eskişehirspor Kulübü Önder Özen ile prensp anlaşmasına sağlandığı açıklanmıştı. Ayrıca kulübün resmi inter sitesinden aktarılan bilgide  "Kulübümüz, futbol genel direktörlüğü görevi için Önder Özen ile prensip anlaşmasına varmıştır. Resmi imzalar, 16 Temmuz Pazar günü, saat 16.00'da Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde düzenlenecek olan törenle atılacaktır." ifadelerine yer verilmişti. 

Kırmızı Siyahlı takımla ilgili tüm gelişmelere Eskişehirspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.