comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Erkan Zengin'den Eskişehirspor itirafı: "2 saat kala izin vermediler."

09 Şubat 2018, Cuma 21:49

Eskişehirspor'un yollarını ayırdığı Erkan Zengin geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Eskişehirspor'un yollarını ayırdığı Erkan Zengin geleceğiyle ilgili İsveç basınına konuştu. 32 yaşındaki futbolcu transferin son gününde Alanyaspor'la anlaştığını fakat kulübünün buna izin vermediğini söyledi. 


Erkan Zengin şu anda hangi takımda oynuyor?


Eskişehirspor'un yollarını ayırdığı Erkan Zengin, İsveç basınına konuşarak yaşanan süreci anlattı. 32 yaşındaki futbolcu, Eskişehirspor'dan ayrılık sürecinde iki taraf için de iyi olacağına karar verdik. Kulüp zor durumda ve şu anda eskiye dönme olasılığı yok. Artık daha genç oyunculara yönelecekler." diye konuştu. 

ALANYASPOR'A TRANSFERİM SON GÜN İPTAL OLDU
Transferin son gününde Alanyaspor'la anlaştığını söyleyen Erkan Zengin, "Alanyaspor ile anlaşmaya vardık. Ancak transferin bitimine 2 saat kala kulübüm izin vermedi." ifadelerini kullandı. 

Geleceğiyle ilgili konuşan Erkan Zengin, "Şu anda Türkiye'de transfer dönemi kapandı. Bu yüzden MLS ve İsveç arasında karar vermek zorundayım. Belki eve dönebilirim. Hammarby'ye... Kulüp yetkilileriyle henüz görüşmediğini söyleyen Erkan Zengin bireysel olarak çalışmalarına devam ettiğini de sözlerine ekledi. 

Spor Toto 1. Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.