comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeğeni Eskişehirspor'da

07 Aralık 2017, Perşembe 15:46
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeğeni Eskişehirspor'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeğeni İzzet Erdoğan, Eskişehirspor'da bir kez daha sportif direktör olarak göreve başladı.

FutbolArena - Eskişehirspor'da yeniden İzzet Erdoğan görevde. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeğeni İzzet Erdoğan, Eskişehirspor'da bir kez daha sportif direktör olarak göreve başladı. 


İzzet Erdoğan yeniden Eskişehirspor'da


Geçtiğimiz yıl Teknik Direktör Alpay Özalan ile birlikte Eskişehirspor'da göreve gelen İzzet Erdoğan, daha sonra görevi bıraktığını açıklamıştı. Dün yeniden kulübe başkan olarak seçilen Halil Ünal ise, İzzet Erdoğan'ı yeniden göreve davet etti. Teknik Direktör Yücel İldiz ile birlikte çalışacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeğeni İzzet Erdoğan, spor camiasına Gaziantepspor'da üstlendiği kaleci antrenörlüğü görevi ile başlamıştı.

45 yaşındaki Erdoğan, Antalyaspor'da yönetim danışmanı ve Eskişehirspor'da bir süre sportif direktörlük görevlerini üstlenmişti.


Halil Ünal, Eskişehirspor'dan neden istifa etmişti?


Temmuz 2016 tarihinde Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal yaklaşık 40 isimin yer aldığı alacaklı grubuna ödeme yapamadıkları gerekçesiyle yönetim kuruluyla birlikte istifa kararı almıştı. Halil Ünal camiadan destek gelmemesi nedeniyle görevini bırakmış ve Eskişehirspor o günden sonra mali ve yönetimsel krizle baş başa kalmıştı.
Eskişehirspor ile ilgili haberlere Eskişehirspor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.