comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Cenk Tosun'dan Eskişehirspor'a jest! Anlamlı hediye

28 Mart 2019, Perşembe 17:23
Cenk Tosun'dan Eskişehirspor'a jest! Anlamlı hediye

Cenk Tosun, Everton ile ilk maçında giydiği formayı Eskişehirspor'a armağan etti ve en yüksek bağışı yapan kişiye verilmesini istedi.

FutbolArena - Premier Lig ekiplerinden Everton'da 14 numaralı formayı terleten milli futbolcu Cenk Tosun, mali açıdan zor günler geçiren Eskişehirspor'a anlamlı bir destekte bulundu. Tosun, Everton'da ilk maçında giydiği formayı imzalayıp Eskişehirspor'a gönderdi ve en yüksek bağışı yapan kişiye verilmesini istedi. 
 

Cenk Tosun'un Eskişehirspor'a gönderdiği Everton forması


İHA'nın haberine göre mali sıkıntıların yanında Spor Toto 1. Lig'de de sancılı bir süreçten geçen Eskişehirspor'da çözüm arayışları sürüyor. Maddi olarak zor günler geçiren siyah-kırmızılı ekibe golcü oyuncu Cenk Tosun'dan destek geldi. Yıldız oyuncu Eskişehirspor'un bu zor durumuna kayıtsız kalmadı ve anlamlı bir davranış sergiledi.

Kulüpten alınan bilgilere göre, milli maçta Eskişehir halkının büyük desteğinden etkilenen Cenk Tosun, Eskişehirspor'un maddi anlamda sıkıntılı bir süreçten geçtiğini duyunca, Everton takımıyla çıktığı ilk maçta giydiği formayı imzalayarak siyah-kırmızılı ekibe gönderdi. Başarılı futbolcu formasının kulübe en yüksek bağışı yapan kişiye verilmesini istedi. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Transfer Arenası (20 Ağustos 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.