comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Eskişehirspor yeni stadyumuna kavuşuyor

27 Ekim 2016, Perşembe 12:53
Eskişehirspor yeni stadyumuna kavuşuyor

 TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un Asbaşkanı Özgür Fetih Demirdaş, ligin 9. haftasında yapacakları Bandırmaspor maçını yeni statta oynamak istediklerini bildirdi.  

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor yeni stadyumuna kavuşuyor. Asbaşkan Özgür Fetih Demirdaş Eskişehirspor resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada stadyumlarının karşılaşmaya hazır olduğunu ve onay beklediklerini açıkladı. 
 
Bandırmaspor karşılaşmasının %90 oranla yeni stadyumlarında oynanacağına inandığını belirten Özgür Fatih Demirdaş, "Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve diğer yetkililerin görüşü olumlu. Biz de stadyumun hazır hale geldiğini düşünüyoruz. Bundan sonrası artık taraftarda, bize sahip çıkıp, tribünleri tamamıyla doldurmalarını istiyoruz. Çalışmalarımız bütün gücümüzle devam ediyor. Hem müteahhit firma hem kulüp yetkilileri hem de belediyeden bize destek olan arkadaşlar çalışıyoruz. İnşallah Bandırmaspor maçını yeni statta oynayacağız. TFF'den yetkili arkadaşlar da burada. Sabahtan itibaren incelemelerde bulunuyoruz. Yüzde 90 buradayız, burada oynayacağız. Bizim istediğimiz de bu zaten. Biz artık taraftarımızla kendi sahamızda oynamak istiyoruz. Seyircimize düşen de gelip burada takımını desteklemesi. Bizim buna gerçekten ihtiyacımız var. Bir an önce toparlanmamız lazım." ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.