comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Eskişehirspor Transfer Haberleri: Bülent Uygun geri mi dönüyor?

15 Haziran 2016, Çarşamba 22:54
Eskişehirspor Transfer Haberleri: Bülent Uygun geri mi dönüyor?

Eskişehirspor'un verdiği iftar yemeğine kulübün yeni başkanı ile birlikte takımın eski hocası Bülent Uygun da katıdı. Uygun, dönüş sinyali verdi.

FutbolArena - Bu sezon PTT Birinci Lig'e düşen Eskişehirspor'da Mesut Hoşcan bırakınca başkanlık koltuğuna eski kulüp başkanı geçti. 
 

Bülent Uygun, Eskişehirspor ile anlaştı mı?


Eskişehirspor'da yaşanan bu değişimin ardından bugün sıcak bir gelişme yaşandı. Eskişehirspor'da yeniden başkan olan Halil Ünal, başkanlığı sırasında birlikte çalıştığı Teknik Direktör Bülent Uygun'la bir araya geldi.

Ünal, Eskişehirspor'un verdiği iftar yemeğine Bülent Uygun'la birlikte gitti. Bu birliktelik, Uygun yeniden  göreve mi geliyor yorumlarını da beraberinde getirdi. Uygun, Eskişehir'e döneceğini ifade ederken bu her an olabilir dedi.
Katar Ligi ekiplerinden Umm Salal SC takımını çalıştıran Bülent Uygun, “Bu gün Eskişehir'e gelmek taraftarla buluşmak çok özel bir duyguydu. Burada sevildiğimi bilmek ve omuzlara alınacak derecede ilgi gömek beni dahada heyecanlandırdı” dedi.
 

Bülent Uygun, 3 Temmuz sürecinde neler demişti?


3 Temmuz “şike” operasyonun da tutuklanan ve bu yüzden Eskişehirspor'u bırakan Uygun, “yarım kalan işi tamamlamak için döneceğim” dedi. 

Uygun “Herkes ‘geliyor musun' hocam dedi. ŞartlarIn oluşmasını bekliyorum ama bugun ama bir kaç yıl sonra. Daha önce de kadroyu biz kurduk. Yine kurarız. Bu takım şampiyon olup lige çıkacak. Burada yarım kalan bir hesabım var. Er yada geç bu iş bitecek ve sehrin göbeğine taraftarın heykeli dikilecek!” ifadelerini kullanmıştı. (Fotoğraf Twitter'da @Cannoruc adresinden alınmıştır.)

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.