comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Eskişehirspor Haberleri: Sezgin Coşkun'dan ayrılık sinyali

23 Haziran 2016, Perşembe 14:50
Eskişehirspor Haberleri: Sezgin Coşkun'dan ayrılık sinyali

PTT 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'da takım kaptanı Sezgin Coşkun, sezon sonu biten sözleşmesiyle ilgili "Sezon bitiminde eğer iddialı bir takım oluşturulacaksa ilk olarak 9 yılımı verdiğim Eskişehirspor ile görüşeceğimi söylemiştim. Ancak bugüne kadar ne arayan ne soran oldu." dedi.

Deneyimli savunma oyuncusu AA muhabirine yaptığı açıklamada, siyah-kırmızılı ekiple sözleşmesinin 31 Mayıs itibarıyla sona erdiğini hatırlattı. 

Kötü bir sezonu geride bıraktıklarını ve hiç ummadıkları bir yerde ligi tamamladıklarını dile getiren Sezgin Coşkun, "Takımın kaptanıysanız ve 9 yılınızı bu camiaya verdiyseniz üzüntünüz bir kat daha artıyor. Ancak Eskişehirspor büyük bir camiadır ve düştüğü yerden kalkmasını da bilir." diye konuştu. 
 

Sezgin Coşkun'dan Eskişehirspor açıklaması


Sezgin Coşkun, hiçbir zaman siyah-kırmızılı formadan ayrılmayı düşünmediğini ancak futbolun profesyonel bir oyun olduğunu da iyi bildiğini belirterek, "Sezon bitiminde eğer iddialı bir takım oluşturulacaksa ilk olarak 9 yılımı verdiğim Eskişehirspor ile görüşeceğimi söylemiştim. Ancak bugüne kadar ne arayan ne soran oldu. Yönetim kurulundan görüşme ile ilgili bir talep olmadığı takdirde ben de artık gelen teklifleri değerlendirmek zorundayım. Bugüne kadar birçok takımdan da teklifler geldi. Ancak hepsine önce Eskişehirspor ile görüşeceğimi söylemiştim. Umarım her şey benim ve Eskişehirspor'un istediği şekilde gerçekleşir." ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.