comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Eskişehirspor Haberleri: Alpay Özalan imzayı attı

23 Haziran 2016, Perşembe 18:22
Eskişehirspor Haberleri: Alpay Özalan imzayı attı

PTT 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor, teknik direktör Alpay Özalan ile sözleşme imzaladı.

Süper Lig'den geçtiğimiz sezon PTT 1. Lig'e düşen Eskişehirspor'da teknik direktör konusunda gelişmeler yaşanıyor. Yeni başkan Halil Ünal'ın eski milli futbolcu Alpay Özalan ile yaptığı görüşme sonrası anlaştı.


Eskişehirspor, Alpay Özalan ile anlaştı mı?


PTT 1. Lig takımlarından Eskişehirspor, teknik direktörlük görevi için Alpay Özalan ile anlaştı.

Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde Özalan ve yeni sportif direktör İzzet Erdoğan için imza töreni düzenlendi.

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, törende yaptığı konuşmada, siyah-kırmızılı kulübün tarihinin başarılarla dolu olduğunu kaydetti.

Eskişehirspor'un düştüğü yerden geri kalkacağını ifade eden Ünal, şöyle konuştu:

"Eskişehirspor, dirilişi dünyaya göstermelidir. Bu ligde bizim için çalışıp, mücadele edecek en iyi kadroyu kuracağız. Bu şampiyonluk yolunda önümüze set koyup, engel koyacak sorunları hep berabere aşacağız. Biz de her şey açık ve şeffaf olacak. Bizim yakıştığımız yer Süper Lig ve Avrupa kupalarıdır. Bunları birlik ve beraberlik içinde yakalayacağız. Diriliş mücadelesi ve şampiyonluğu inanmayanları fırsat vermeyeceğiz. Eskişehirspor'u heyecanla kabul eden kıymetli hocam Alpay Özalan'a teşekkür ediyorum. Tek hedefimiz şampiyonluk." 

Ünal, Eskişehirspor'un yeni sportif direktörü İzzet Erdoğan ile birçok projeyi berabere götürüp, ligdeki 10 ayı birlikte sahipleneceklerini vurguladı.

Özalan da kendisine gösterilen desteğe layık olmak istediğini bildirdi.

Kendisine gösterilen inancın ve desteğin karşılıksız kalmayacağını anlatan Özalan, "Yüreğiyle oynayan, mücadele eden, kaybetmek istemeyen bir takım yaratacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Eskişehirspor hak ettiği yerde olacak." diye konuştu.

Konuşmaların ardından Özalan ve Erdoğan, sözleşmelerini imzaladı.

Bu arada imza törenin takip eden Eskişehirsporlu taraftarlar, Özalan'a sevgi gösterilerinde bulundu. 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!