comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Eskişehir'de seyircisiz maç için bilet satışı

08 Ekim 2016, Cumartesi 15:33
Eskişehir'de seyircisiz maç için bilet satışı

Eskişehirsporlu taraftarlar seyircisiz oynanacak maç için bilet satışının yapılmasını ve kulübe destek olmak istediklerini bildirdi.

FutbolArena - TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor, geçtiğimiz yıl yaşanan olaylar nedeniyle aldığı 4 maçlık seyircisiz oynama cezasını henüz tamamlamadı. 16 Ekim Pazartesi günü evinde Giresunspor'u ağırlayacak olan Es-Es, bu maçta da taraftarından yoksun olacak. 
 
TFF 1. Lig'de maddi anlamda sıkıntılı günler geçiren Eskişehirspor, ligde taraftar desteğinden yoksun bir şekilde devam ediyor. 16 Ekim Pazartesi oynanacak olan Eskişehirspor - Giresunspor karşılaşlaşmasında da taraftarından yoksun olacak olan Eskişehirspor'a taraftarından ilginç bir destek geldi. Eskişehirspor yönetiminden seyircisiz maça bilet çıkarmalarını isteyen Eskişehirspor taraftarları biletleri alarak kulüplerine maddi yardımda bulunmak istiyorlar.
 
Eskişehirspor taraftarlarının bu isteğini kırmayan yönetim 16 Ekim'de oynanacak olan Eskişehirspor - Giresunspor karşılaşmasına hatıra bileti çıkartarak taraftarlarına satışa sunacak. Hatıra biletlerin 20 TL'den satışa sunulacağı açıklanırken  26, 1965 ve 26000 özel numaralı biletler, bin liradan satışa sunulacak. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.