comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Eski Galatasaraylı ve Fenerbahçeli, Beşiktaş'ın yeni transferi Mitrovic'i anlattı

04 Ocak 2017, Çarşamba 20:46
Eski Galatasaraylı ve Fenerbahçeli, Beşiktaş'ın yeni transferi Mitrovic'i anlattı

Bir dönem ülkemizde Galatasaray ve Fenerbahçe formaları giyen eski Hırvat futbolcu Stjepan Tomas, Beşiktaş'ın yeni transferi Matej Mitrovic'i yorumladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Rijeka'dan yeni transferi 23 yaşındaki stoper Matej Mitrovic hakkında bir dönem ülkemizde Galatasaray ve Fenerbahçe formaları giyen Hırvat futbolcu Tomas konuştu. 
 

Beşiktaşlı Matej Mitrovic hakkında bilgiler


Bir dönem ülkemizde top koşturan, Galatasaray, Fenerbahçe, Gaziantepspor ve Bucaspor formaları giydikten sonra yardımcı antrenörlük yapan Stjepan Tomas, Matej Mitrovic ve Beşiktaş'ın transfer politikası hakkında konuştu:

Stjepan Tomas, "Sanıyorum Beşiktaş Vida'yı alacaktı ama Dinamo Kiev'in yüksek bonservis talebi nedeniyle vazgeçmek durumunda kaldı. Eğer Vida'yı alsalardı sezonun geir kalanı için muzzam bir hamle alacaktı. Mitrovic transferinde parayı basıp Türkler alır. Beşiktaş zaten sezon başında Aboubakar gibi bir önemli bir oyuncuyu kadrosuna kattı. Devre arasında da Babel geldi. Stoper transferiyle de kadrolarını güçlendirdiler."


Beşiktaş'ın yeni transferi Matej Mitrovic kimdir, nereli, nasıl bir futbolcu


Beşiktaş'ın Domagoj Vida'yı alması halinde daha iddialı bir transfer yapacağını söyleyen Tomas, "Vida gelseydi daha iddialı bir hamle olacaktı ama Matej Mitrovic de kötü bir oyuncu değil. Hırvatistan'da geleceğin önemli yeteneklerinden biri olarak görülüyor. Milli takıma da yükseldi." ifadelerini kullandı. 
TERÖR SÖZLERİ

Tomas son olarak yaşanan terör olayları nedeniyle Türkiye'ye birçok futbolcunun gelmek istemediğini söylerken, "Malaesef kötü olaylar yaşanıyor ve bazı oyuncular Türkiye'ye gitmek istemiyor. Ancak bu sadece Türkiye'nin değil, dünyanın sorunu. Yaşananlar korkunç ama hayat devam ediyor." diye konuştu. 


 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!