comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den dönüş sinyali

29 Ekim 2016, Cumartesi 00:54
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den dönüş sinyali

Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Reto Ziegler, Türkiye'de geçirdiği günleri unutamadığı gibi yeniden dönüş sinyali verdi. 

FutbolArena - Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen ve futbol hayatını İsviçre'nin Sion takımında sürdüren Reto Ziegler, Fenerbahçe'de geçirdiği günleri TRT Spor'a anlatı. 

"O ANLAR UNUTULMAZ!"
Kariyerinin zirvesine Fenerbahçe'de çıktığını söyleyen Reto Ziegler, "''UEFA Avrupa Ligi'nde yarı final oynayışımız gerçekten kariyerimin en üst noktasıydı. O anlar unutulmaz anlar! Ve hep olumlu hatıralarım var ve hepsini de arıyorum'." dedi. 

"TEK GOLÜMÜ GALATASARAY'A ATTIM."

Fenerbahçe formasıyla tek golünü Galatasaray'a attığını ve o anın kendisi için sihirli olduğunu söyleyen Ziegler, "Fenerbahçe - Galatasaray derbilerinini atmosferi unutulmaz. Dünyanın en güzel derbilerinden biri. O hafta içi çok yoğun geçer, üzerimizde büyük bir sorumluluk hissederiz. Zaten Zaten benim için Fenerbahçe formasıyla attığım tek gol Galatasaray'a idi ve benim için sihirli bir andı.'' dedi. 

"TEKRAR TÜRKİYE'YE DÖNER MİSİN?"

Reto Ziegler son olarak bir gün tekrar Türkiye'ye döner misin şeklinde yöneltilen bir soruya ise, "Neden olmasın? Kimbilir belki bir gün yine İstanbul'a dönerim. Oyuncu mu yoksa teknik direktör olarak mı onu bilemem. Ancak kapıları hiçbir şekilde kapatmayacağım." dedi. 

Reto Ziiegler, 2011-2012 ve 2012-2013 sezonlarında Fenerbahçe forması giymişti. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.