comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Eski Fenerbahçeli Fabio Bilica tutuklandı

25 Ekim 2016, Salı 01:20
Eski Fenerbahçeli Fabio Bilica tutuklandı

Bir dönem ülkemizde Fenerbahçe, Sivasspor ve Elazığspor forma giyen Fabio Bilica tutuklandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Bir dönem Türkiye'de Sivasspor ve Fenerbahçe formalarını giyen Fabio Bilica nafaka borcunu ödemediği için öğle saatlerinde tutuklandı. 

DAHA ÖNCE DE TUTUKLANMIŞTI
Brezilya basınında GloboSporte'ta geçen habere göre 17 bin dolarlık nafakasını ödemeyen Fabio Bilica ülkesi Guarabira'da 24 Ekim Pazartesi günü bir kez daha tutuklandı. Söz konusu haberde Bilica'nın bundan önceki vukuatlarına da yer verirken, "Nafaka, tecavüz ve adam yaralama gibi suçlamalar." hatırlatıldı ve "Yine Bilica, yine olay." şeklinde haber başlığa taşındı. 

Hatırlanacağı üzere eski futbolcu Brezilya'da daha önce eski eşine olan nafaka ödemesinde geç kaldığı için uyarılmıştı ve Guarabira'daki bir yardım kampanyasında tutuklanmıştı. O dönem Bilica'nın menajeri, Daha önce mahkemeden uyarı aldık. Biz gerekli ödemeleri yaptık. Ceza almamamız gerekiyordu. Avukatları bekliyoruz. Ödemeleri yaptığına dair belgeleri getirecekler. Şu an bekleme sürecindeyiz." ifadelerini kullandı. 

İLK VUKUATI DEĞİL

Fabio Bilica yıllar önce Fenerbahçe'de forma giyerken, Beşiktaş'ta aracıyla giderken trafik ışıklarında bekleyen motosiklet sürücüsüne çarparak yaralanmasına neden olduğu ve olay yerinden kaçtığı iddiasıyla hakkınad "taksirle yaralamak." suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlanmıştı. 


 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.