comScore

Eski Fenerbahçeli Rami'den gönüllü yardım! Kapı kapı dolaştı

18 Nisan 2020, Cumartesi 19:40
Eski Fenerbahçeli Rami'den gönüllü yardım! Kapı kapı dolaştı

Rusya'nın Sochi takımında forma giyen eski Fenerbahçeli Rami, gazi, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlar için düzenlenen gönüllü yardım kampanyasına katıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'den devre arasında ayrılarak Rusya Premier Lig takımlarından Sochi'ye transfer olan Adil Rami, Koronavirüs pandemi nedeniyle yaşanan zor süreçte Rusya'da gönüllü yardım kampanyasına katıldı. 

Adil Rami, Sochi'de yaşayan gazi ve engelli vatandaşlar için düzenlenen gönüllü yardım kampanyasına katıldı. Gönüllü yardım kampanyasında özellikle ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtılırken, futbolcular erzakları bizzat kendim teslit etti. 
Bu kampanyaya katılan Adil Rami de, Sochi'deki ihtiyaç sahiplerinin evine giderek erzak yardımlarını bizzat kendisi teslim etti. 
 

Koronavirüsten nasıl korunulur? Koronavirüs korunma yolları neler? Koronavirüs için ne yapılmalı? Koronavirüs tedavisi var mı?


Vatandaşların en çok merak ettiği konuların başında koronavirüs belirtilerinin yanında koronavirüs tedavisi de araştırılıyor. Uzman değerlendirmelerine göre koronavirüs aslında normal gribal enfeksiyondan çok da farklı belirtilere sahip değil. Koronavirüs kapmamak için ellerin sık sık bol sabunu suyla yıkanması gerektiği belirtiliyor. Koronavirüs şüphesi olan hastaların vakit kaybetmeden hastanelere başvurarak gerekli testleri yaptırması gerektiği ifade ediliyor. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)